Specjalista do Spraw Marketingu
  • Skarbimierzyce
zachodniopomorskie, Skarbimierzyce, zachodniopomorskie, Polska
PUCCINI SP. Z O.O
27. 4. 2024

Twój zakres obowiązków

  • Planowanie kampanii promocyjnych marki dla kanałów online i offline oraz analiza skuteczności działań i ich bieżące udoskonalanie.
  • Dokonywanie analiz marketingowych.
  • Marketingowe rozplanowanie wprowadzenie na rynek nowych produktów.
  • Zapewnianie szerokiej obecności marki PUCCINI w mediach.
  • Kompleksowa współpraca z zewnętrzną agencją marketingową.
  • Ścisła współpraca z działami produktu i sprzedaży.

Nasze wymagania

  • Kreatywność, chęć podejmowania inicjatywy, zaangażowanie w nowe wyzwania.
  • Zdolności analityczne i umiejętność wyciągania trafnych wniosków oraz budowania rekomendacji marketingowych.
  • Umiejętność komunikatywnej współpracy w zespole.
  • Podejmowanie proaktywnych działań, elastyczność na zmiany rynku i zdolność do skutecznej pracy pod presją czasu.
  • Doskonała organizacja pracy

To oferujemy

  • Przyjazną i kreatywną atmosferę oraz bardzo zaangażowany i wspierający się zespół.
  • Możliwość satysfakcjonującego rozwoju.
  • Otwartość na Twoje rekomendacje oraz możliwość udziału w ambitnych projektach.
  • Nowoczesne i komfortowe biuro z wieloma udogodnieniami.

  • Praca zachodniopomorskie
  • zachodniopomorskie - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    116 161
    18 749