Spawacz MIG / MAG (m/k)
  • Holandia
Holandia, okolice Waardepolder/Vijfhuizen, 0, Holandia
Trenkwalder
18. 4. 2024

Aktualnie dla naszego Klienta poszukujemy osób na stanowisko:

Zakres zadań:

  • spawanie metodą MIG/MAG na cienkich blachach w celu spełnienia specyfikacji projektu,
  • zapewnienie zgodności spoin z normami jakości, w tym kontrole wizualne i testowanie,
  • przeprowadzanie procesów szlifowania i wykańczania w celu uzyskania gładkich i wypolerowanych powierzchni spawanych elementów,
  • pomoc w montażu wyprodukowanych komponentów, zapewnienie dokładnego wyrównania i właściwego dopasowania,
  • interpretowanie i śledzenie rysunków technicznych w celu zrozumienia wymagań projektu,
  • przekładanie specyfikacji technicznych na precyzyjne zadania spawalnicze i montażowe,
  • przestrzeganie protokołów i procedur bezpieczeństwa podczas spawania, szlifowania i montażu.

Wymagania:

  • udokumentowane doświadczenie jako spawacz MIG/MAG, z umiejętnością spawania płyt,
  • biegła znajomość technik szlifowania i wykańczania w celu uzyskania wysokiej jakości wyników,
  • umiejętność dokładnego czytania i interpretowania rysunków technicznych,
  • dbałość o szczegóły i zaangażowanie w produkcję bezbłędnych spawów i zespołów,
  • znajomość różnych materiałów i technik spawalniczych,
  • silne umiejętności komunikacyjne w języku angielskim (na poziomie min. B1),
  • konieczność dostarczenie posiadanych certyfikatów,
  • prawo jazdy kat. B,
  • mile widziane posiadanie samochodu.

Oferujemy:

  • zatrudnienie przez holenderskiego Pracodawcę,
  • wynagrodzenie od 530 do 580 € netto tygodniowo (w zależności od doświadczenia),
  • zapewnione zakwaterowanie w pokoju jednoosobowym,
  • pracę w systemie jednozmianowym,
  • możliwość rozwoju zawodowego w międzynarodowym środowisku,
  • bezpieczne i komfortowe środowisko pracy.

  • Praca Holandia
  • Praca za granicą
  • Spawacz Holandia

  • 120 448
    20 659