Pracownik produkcji
  • Holandia
Holandia, Hendrik-Ido-Ambacht, 0, Holandia
OTTO Special Staffing
27. 4. 2024

Firma, która działa niezależnie, zatrudniając ekspertów i dysponując własnymi zakładami produkcyjnymi i pakującymi. Zajmuje się produkcją i pakowaniem na zamówienie zarówno suplementów diety, kosmetyków, jak i produktów farmaceutycznych.

Jako pracownik produkcji będziesz nadzorować proces pakowania, naklejać odpowiednie etykiety i przygotowywać gotowe produkty do wysyłki. Pamiętaj, że będziesz pracować zgodnie z wymogami higienicznymi i standardami bezpieczeństwa, więc przestrzeganie wszystkich zasad wiąże się z koniecznością rezygnacji z długich lub hybrydowych albo żelowych paznokci, noszenia biżuterii i nakładania makijażu.

Będziesz pracować na jedną zmianę od poniedziałku do piątku w godzinach od 8:00 do 16:30. Ogółem przepracujesz około 40 godzin tygodniowo.

Pierwszego dnia zostaniesz przeszkolony przez doświadczoną osobę w firmie, która przedstawi Ci tajniki pracy, zapozna z procesem i procedurami bezpieczeństwa. Dołącz do zespołu wspaniałych ludzi jako pracownik produkcji!

Benefity

  • Płatności na czas
  • Płatności tygodniowe
  • Gwarantowane godziny pracy
  • Zorganizowane zakwaterowanie
  • Transport do/z pracy
  • Ubezpieczenie zdrowotne
  • Program lojalnościowy
  • Rekrutacja online
  • Aplikacja MyOTTO
  • Pomoc 24/7

Obowiązki

  • Przygotowywanie zamówień
  • Pakowanie produktów
  • Sprawdzanie jakości
  • Składanie zamówień na ciężarówkach/paletach
  • Przygotowanie produktów do wysyłki

Wymagania

  • Doświadczenie na podobnym stanowisku
  • Gotowość do pracy zgodnej z zasadami
  • Posiadanie ważnego prawa jazdy (kategoria B)
  • Znajomość języka angielskiego i/lub niderlandzkiego

Wynagrodzenie

  • 13,50 za godzinę

  • Praca Holandia
  • Praca za granicą
  • Pracownik produkcji Holandia
  • Pracownik biurowy Holandia
  • Pracownik fizyczny Holandia
  • Pracownik ochrony Holandia

  • 114 102
    18 448