Inżynier ds. usług systemowych Data Centre
  • Holandia
Holandia, s Hertogenbosch, 0, Holandia
OTTO Special Staffing
27. 4. 2024

Firma jest jednym z największych dostawców zaawansowanych rozwiązań serwerowych, pamięci masowych i sieciowych dla centrów danych, chmur obliczeniowych, korporacyjnych systemów IT, Hadoop/Big Data, Hyperscale, HPC i IoT/wbudowanych klientów na całym świecie.

Jako inżynier ds. systemów Data Center będziesz odpowiedzialny za zatrudnianie, rejestrowanie i rozwiązywanie różnych problemów w obszarze sprzętu serwerowego. Będziesz analizować i rozwiązywać problemy naszych międzynarodowych klientów, zarówno zdalnie, jak i na miejscu w siedzibie klienta. Rola ta da Ci możliwość bardzo szybkiego poznania wielu różnych aspektów IT u różnych klientów.

Praca w godzinach od 9:00 do 17:30 z możliwością nadgodzin, za które otrzymasz dodatki. Ogólnie praca będzie trwała około 32 godzin tygodniowo.

Firma poszukuje kandydatów, którzy są pasjonatami swojej pracy i chcą pracować w międzynarodowym zespole! W ciągu pierwszych kilku dni zostaniesz przeszkolony, aby zrozumieć proces i poznać firmę. Będziesz pracować z najnowszymi technologiami i otrzymasz możliwość rozwoju swojej kariery dzięki nowym perspektywom. Dołącz do tego zespołu jako inżynier ds. systemów Data Center!

Benefity

  • Płatności na czas
  • Płatności tygodniowe
  • Gwarantowane godziny pracy
  • Zorganizowane zakwaterowanie
  • Transport do/z pracy
  • Ubezpieczenie zdrowotne
  • Program lojalnościowy
  • Rekrutacja online
  • Aplikacja MyOTTO
  • Pomoc 24/7

Obowiązki

  • Utrzymywanie serwerów i systemów
  • Rozwiązywanie problemów sprzętowych
  • Wdrażanie środków bezpieczeństwa
  • Dokumentowanie konfiguracji systemów

Wymagania

  • Doświadczenie w pracy o podobnym profilu
  • Preferowane jest doświadczenie związane z obsługą Data Center
  • Znajomość systemów operacyjnych Windows OS/Linux
  • Znajomość systemów administracyjnych (sieci, serwery, bazy danych)
  • Znajomość języka niderlandzkiego i/lub angielskiego

Wynagrodzenie

  • €16,00 za godzinę

  • Praca Holandia
  • Praca za granicą
  • Inżynier Holandia

  • 114 102
    18 448