Serwisant urządzeń biurowych i wielofunkcyjnych
  • Bielsko-Biała
Bielsko-Biała, Bielsko-Biała, Śląskie, Polska
Adecco Poland Sp. z o.o.
5. 4. 2024
Informacje o stanowisku

ZAKRES OBOWIĄZKÓW:

  • Profesjonalna obsługa urządzeń kopiujących oraz drukujących - instalacja, deinstalacja, naprawa, konserwacja oraz serwis
  • Wykonywanie podłączeń urządzeń i integracja z siecią komputerową klienta
  • Utrzymanie i naprawa urządzeń w trakcie ich eksploatacji urządzeń
  • Wykonywanie szkoleń operatorskich z zakresu obsługi i eksploatacji
  • Realizacja wizyt serwisowych
  • Okresowe przeglądy urządzeń
  • Realizacja serwisów gwarancyjnych i pogwarancyjnych
  • Doradztwo techniczno-serwisowe dla klientów
  • Raportowanie wykonywanych działań
  • Samodzielne prowadzenie dnia pracy i zarządzania czasem na podstawie zleconych zleceń
  • Obsługa oprogramowania serwisowego

WYMAGANIA:
  • Mile widziane doświadczenie w naprawach, instalacji, serwisie i konfiguracji urządzeń biurowych
  • Mile widziane wykształcenie techniczne - technik/elektronik/inżynier oraz wiedza na temat instalacji urządzeń
  • Czynne i aktywne prawo jazdy kat. B - wymagane do wykonywania czynności służbowych u klientów firmy
  • Komunikatywność, otwartość w przekazywaniu informacji
  • Motywacja na realizacje celów i rzetelne podejście do obowiązków
  • Bardzo dobra organizacja własnej pracy
  • Wysoka kultura osobista

OFERUJEMY:
  • Stabilną prac, w małej firmie działającą na rynku od 2002 roku
  • Zatrudnienie w oparciu na umowę o pracę bezpośrednio w strukturach naszego klienta
  • Pracę od poniedziałku do piątku w godzinach 8:00 - 16:00
  • Pracodawca oferuje: samochód służbowy oraz telefon komórkowy do wykonywania pracy
  • Szkolenia branżowe oraz produktowe
  • Pakiet medyczny
  • Ubezpieczenie na życie
  • Możliwość przyuczenia do zawodu pod okiem doświadczonego Technika

  • Praca Bielsko-Biała
  • Technik urządzeń sanitarnych Bielsko-Biała
  • Serwisant Bielsko-Biała
  • Technik żywienia i gospodarstwa domowego Bielsko-Biała
  • Specjalista ds. analizy i statystyki Bielsko-Biała
  • Specjalista ds. chłodnictwa i klimatyzacji Bielsko-Biała
  • Specjalista ds. kadr i płac Bielsko-Biała
  • Specjalista ds. badań i rozwoju Bielsko-Biała
  • Specjalista ds. BHP i ochrony środowiska Bielsko-Biała
  • Bielsko-Biała - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    120 448
    20 659