Elektryk montażu urządzeń i instalacji chłodniczej
  • Kozy
Kozy, Kozy, Śląskie, Polska
Klimors sp. z o.o.
8. 3. 2024
Informacje o stanowisku

Monter instalacji i urządzeń chłodniczych
KLIMORS jest firmą działającą od 32 lat na rynku chłodniczym i klimatyzacyjnym. Naszym klientom proponujemy rozwiązania techniki chłodniczej oraz klimatyzacji charakteryzującą się wysoką i sprawdzoną niezawodnością.
W związku z ciągłym rozwojem naszej firmy poszykujemy osób które chcą dołączyć do naszego zespołu:
Dlatego jeśli:
- sprawnie posługujesz się elektronarzędziami,
- posiadasz wykształcenie elektryczne
- jesteś gotowy na pracę w delegacji do 5 dni
- lubisz wyzwania
- nie lubisz monotonii
- znosisz pracę pod presją czasu
-szybko działasz i odnajdujesz się kiedy trzeba zmienić decyzję
-lubisz lutować lutem twardym i znasz podstawy elektryki
…to zapraszamy Cię do naszego zespołu
Obowiązki
- pomoc przy budowaniu instalacji chłodniczych
- zapewnie wsparcia podczas montażu urządzeń chłodniczych
- udzielenie wsparcia kolegom podczas realizacji projektów
-rzetelne wykonywanie powierzonych zadań
Wymagania:
- wyształcenie elektryczne lub pochodne
- uczciwość, zaangażowanie oraz odpowiedzialność
- prawo jazdy kat B
- uprawnienia SEP do 1 kV
- dyspozycyjność
Oferujemy
- wysokiej klasy niezbędne narzędzia do wykonania pracy oraz pełne wyposażenie BHP
- pracę w stabilnej dynamicznie rozwijającej się firmie
- atrakcyjne warunki wynagrodzenia adekwatne do posiadanych umiejętności
- zatrudnienie na podstawie umowy o pracę
- szkolenia branżowe
- wsparcie techniczne
- pracę od zaraz
- miłą atmosferę pracy w profesjonalnym zespole
- pakiet świadczeń socjalnych
CV proszę składać na mail @
Prosimy o zawarcie klauzuli:
"Zgodnie z ustawą z dn. 29.08.1997 r. o Ochronie Danych Osobowych (Dz. U. z 2002 r., nr 133 poz. 883 z późniejszymi zmianami) wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla celów związanych z procesem rekrutacji realizowanym przez Klimors sp. z o.o. z siedziba w Kozach ul. Krakowska 51.
Wyrażam zgodę na przechowywanie mojego CV przez okres 1 roku, w celu wykorzystania do przyszłych rekrutacji na podobne stanowiska w firmie Klimors.

  • Praca Kozy
  • Elektryk Kozy
  • Kozy - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    113 432
    18 822