Operator Maszyn i Urządzeń
  • Bielsko-Biała
Bielsko-Biała, Bielsko-Biała, Śląskie, Polska
PLP POLAND (BELOS) S.A
18. 4. 2024
Informacje o stanowisku

ZAKRES OBOWIĄZKÓW:

  • obsługa maszyn i urządzeń na oddziałach produkcyjnych
  • realizacja zadań produkcyjnych zgodnie z przygotowanym rysunkiem technicznym oraz technologią
  • sprawdzanie wymiarów wykonywanych elementów (samokontrola),
  • reagowanie na odchyłki wymiarowe niezgodne z dokumentacją techniczną,
  • monitorowanie działania maszyny i dbanie o jej należyty stan techniczny,
  • przestrzeganie zasad BHP oraz regulaminu pracy obowiązujących w firmie.

WYMAGANIA:
  • podstawowa znajomość rysunku technicznego,
  • umiejętność posługiwania się przyrządami pomiarowymi,
  • umiejętność pracy w zespole,
  • gotowość do podjęcia pracy w trybie zmianowym

Mile widziane

  • uprawnienia na wózki jezdniowe/suwnice

OFERUJEMY:
  • wsparcie doświadczonych Liderów (nastawiaczy),
  • wsparcie trenerów / instruktorów , którzy zaopiekują się nowym pracownikiem na etapie wdrożenia,
  • atrakcyjny system premiowania (premie za sprzedaż i zysk),
  • nagrody efektywnościowe oraz frekwencyjne,
  • pakiet socjalny (wczasy pod gruszą, bonusy świąteczne dla Pracowników i ich dzieci, zapomogi),
  • nagrody jubileuszowe,
  • świętowanie Dnia Energetyka (nagroda pieniężna + 1 dzień wolny płatny),
  • ubezpieczenie grupowe,
  • możliwość uczestnictwa w Kasie Zapomogowo Pożyczkowej (oszczędności + nieoprocentowane pożyczki),
  • Indywidualna Nagroda Jakości, Nagroda dla Zasłużonego Pracownika,
  • coroczne podwyżki (zależne od sytuacji gospodarczej, biznesowej i indywidualnego rozwoju),
  • ciągły rozwój zawodowy (szkolenia wewnętrzne oraz zewnętrzne),
  • pracę w miłej atmosferze - spotykamy się również po pracy.

  • Praca Bielsko-Biała
  • Operator maszyn Bielsko-Biała
  • Technik urządzeń sanitarnych Bielsko-Biała
  • Operator maszyn budowlanych Bielsko-Biała
  • Operator Bielsko-Biała
  • Operator koparki Bielsko-Biała
  • Specjalista ds. kadr i płac Bielsko-Biała
  • Specjalista ds. badań i rozwoju Bielsko-Biała
  • Specjalista ds. analizy i statystyki Bielsko-Biała
  • Specjalista ds. chłodnictwa i klimatyzacji Bielsko-Biała
  • Technik żywienia i gospodarstwa domowego Bielsko-Biała
  • Bielsko-Biała - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    120 448
    20 659