Serwisant poszukiwany od zaraz!
  • Poznań
Poznań, Poznań, wielkopolskie, Polska
IMS GmbH Hamburg
12. 6. 2024

IMS GmbH Hamburg jest niemiecka firma ktora zajmuje sie posrednistwem pracy na terenie Niemiec. Dołącz do zespołu i aplikuj już dziś u nas jako Serwisant!

Twoje zadania:

  • Konserwacja, naprawa i uruchomienie systemów oddymiania, odprowadzania ciepła oraz systemów wentylacji przemysłowej.
  • Samodzielna praca na budowie, a także analiza błędów i testy funkcjonalne.
  • Tworzenie raportów serwisowych i protokołów konserwacji.
  • Wsparcie klienta podczas realizacji.

Czego oczekujemy?

  • Prawo Jazdy
  • Znajomość języka niemieckiego
  • Umiejętne rzemiosło
  • Poczucie odpowiedzialności i samodzielność w myśleniu i działaniu

Nasza oferta

  • Niemiecka umowa o pracę na czas nieokreślony (dwujęzyczna)
  • Długoterminowe zlecenia z możliwością przejęcia
  • Możliwość pobierania zaliczek
  • Premie świąteczne i urlopowe
  • Indywidualna opieka polskojęzycznych koordynatorów
  • 25 dni urlopowych
  • Wysokiej jakości ubranie robocze

  • Praca Poznań
  • Serwisant Poznań
  • Poznań - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    95 687
    16 851