Poszukiwany dyrektor przedszkola
  • Poznań
Poznań, Poznań, Wielkopolskie, Polska
Workon
26. 4. 2024
Informacje o stanowisku

Niepubliczne Przedszkole w Poznaniu zatrudni Dyrektora.
Szukamy osoby o wysokiej kulturze osobistej, kreatywnej, pełnej pasji do pracy z dziećmi, zaangażowanej i sumiennej oraz potrafiącej stworzyć i wspierać zgrany zespół nauczycieli.
Oferujemy:
stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę z atrakcyjnym wynagrodzeniem
możliwość realizacji własnych, autorskich pomysłów
otwartość na kreatywne pomysły związane z rozwojem przedszkola
możliwość własnego rozwoju zawodowego
pracę w zgranym zespole i przyjacielskiej atmosferze
potrzebne narzędzia do pracy
Twój zakres obowiązków
organizowanie i planowanie procesu edukacyjnego,
współtworzenie programu placówki z oddziałami integracyjnymi
koordynowanie spraw związanych z bieżącą działalnością przedszkola,
prowadzenie dokumentacji przedszkola,
współpraca i budowanie pozytywnych relacji z rodzicami,
reprezentowanie placówki na zewnątrz i budowanie jej pozytywnego wizerunku.
Wymagamy:
doświadczenia na ww. stanowisku,
odpowiedniego wykształcenia i kwalifikacji,
zdolności interpersonalnych,
doskonałej organizacji pracy.
Lokalizacja Poznań Winogrady lub Grunwald
Prosze o cv na @

  • Praca Poznań
  • Dyrektor Poznań
  • Dyrektor handlowy Poznań
  • Dyrektor artystyczny Poznań
  • Dyrektor kreatywny Poznań
  • Dyrektor finansowy Poznań
  • Dyrektor szkoły Poznań
  • Poznań - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    116 161
    18 749