Service Desk Specialist
  • Sosnowiec
Sosnowiec, Sosnowiec, śląskie, Polska
Iview Recruitment Sp. z o.o. sp.k.
14. 4. 2024

Twój zakres obowiązków

  • Przetwarzanie zgłoszeń IT dotyczących żądań serwisowych lub incydentów
  • Utrzymywanie, monitorowanie i wspieranie maszyn wirtualnych
  • Aktualizacja dedykowanego oprogramowania
  • Raportowanie działań, czasu pracy i dostępności
  • Tworzenie i utrzymywanie rozwiązań cyfrowych
  • Wspieranie użytkowników końcowych, i komunikacja w zakresie dedykowanych aktualizacji
  • Przetwarzanie i analizowanie dzienników błędów

Wymagania pracodawcy

  • Biegła znajomość języka angielskiego
  • Podstawowa wiedza i zrozumienie rozwiązań technicznych i raportów
  • Dobra znajomość Microsoft Power Platform
  • Dobra znajomość pakietu MS Office, w szczególności Excel i Outlook
  • Samodzielność, wysokie zaangażowanie i precyzja
  • Zrozumienie procesu obsługi zgłoszeń
  • Znajomość tworzenia skryptów będzie dodatkowym atutem
  • Mile widziane doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku

Pracodawca oferuje

  • Stabilne zatrudnienie w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku
  • Umowa o pracę
  • Praca w środowisku międzynarodowym
  • Możliwość rozwoju zawodowego
  • Praca w trybie hybrydowym
  • Bonus roczny

  • Praca Sosnowiec
  • Sosnowiec - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    110 655
    18 293