Samodzielny Referent / Samodzielna Referentka w Dziekanacie
  • Wrocław
Wrocław, Wrocław, dolnośląskie, Polska
Politechnika Wrocławska
23. 5. 2024

Wydział Geoinżynierii, Górnictwa i Geologii Politechniki Wrocławskiej poszukuje osób na stanowisko:

Osoba zatrudniona na tym stanowisku będzie odpowiedzialna za obsługę administracyjną procesu dydaktycznego.

Zakres obowiązków:

  • kompleksowa obsługa Wydziału w sprawach związanych z dydaktyką,
  • przygotowywanie i obsługa programów studiów,
  • wsparcie w realizacji projektów dydaktycznych,
  • udział w rekrutacji studentów międzynarodowych,
  • obsługa programów dziekanatowych,
  • aktualizacja strony internetowej o zagadnienia związane z dydaktyką,
  • wsparcie w zakresie promocji oferty dydaktycznej,
  • współudział w organizacji uroczystości wydziałowych, prace administracyjno-biurowe,
  • wykonywanie dodatkowych zadań związanych z bieżącym funkcjonowaniem jednostki,
  • sporządzanie zestawień i sprawozdań.

Wymagania:

  • wykształcenie wyższe,
  • doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku/w pracy administracyjno-biurowej,
  • dobra znajomość języka angielskiego w mowie i piśmie,
  • umiejętność organizacji pracy własnej, orientacja na osiąganie celów,
  • umiejętność analitycznego myślenia,
  • komunikatywność,
  • umiejętność pracy w zespole,
  • odpowiedzialność, skrupulatność.

Mile widziane:

  • znajomość tematyki z zakresu prawa o szkolnictwie wyższym,
  • znajomość systemów: POLON, USOS,
  • bardzo dobra znajomość obsługi pakietu MS Office, programów graficznych oraz technik internetowych.

Oferujemy:

  • stabilne zatrudnienie na umowę o pracę, z pensją zawsze na czas,
  • trzyskładnikowe wynagrodzenie: wynagrodzenie zasadnicze + premia regulaminowa + dodatek za wieloletnią pracę (3-20% wynagrodzenia zasadniczego, w zależności od posiadanego stażu pracy),
  • pakiet benefitów (13-ta pensja, dofinansowanie do wypoczynku pracownika i członków rodziny, preferencyjne pożyczki, ubezpieczenia grupowe),
  • przestrzeganie zasady work-life balance (praca stacjonarna od poniedziałku do piątku w godzinach 7.30-15.30),
  • atrakcyjny system szkoleń wewnętrznych i zewnętrznych (dofinansowanie kursów językowych i studiów, certyfikowanych szkoleń specjalistycznych, zajęcia sportowe),
  • możliwość zaangażowania w inicjatywy charytatywne i działania integracyjne (m.in. Bieg Rektora, Bieg Firmowy, Impreza Mikołajowa),
  • atrakcyjną lokalizację w centrum miasta.

  • Praca Wrocław
  • Doradca podatkowy w Polsce Wrocław
  • Pracownicy uczelni w Polsce Wrocław
  • Pośrednik w obrocie nieruchomościami Wrocław
  • Wrocław - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    102 073
    17 509