Referent / Referentka ds. obsługi kształcenia
  • Wrocław
Wrocław, Wrocław, dolnośląskie, Polska
Politechnika Wrocławska
18. 5. 2024

Wydział Informatyki i Telekomunikacji Politechniki Wrocławskiej poszukuje osób na stanowisko:

Osoba zatrudniona na tym stanowisku będzie odpowiedzialna za koordynację opracowywania semestralnych rozkładów zajęć dla studentów.

Zakres obowiązków:

  • opracowywanie rozkładów zajęć,
  • bieżąca współpraca z innymi jednostkami organizacyjnymi wydziału oraz z kadrą naukową,
  • wspomaganie procesu powierzeń zajęć dla pracowników,
  • obsługa zapisów wydziałowych.

Wymagania:

  • wykształcenie co najmniej średnie,
  • komunikatywna znajomość języka angielskiego,
  • umiejętność obsługi pakietu MS Office, ze szczególnym uwzględnieniem MS Excel, MS Word,
  • umiejętność obsługi baz danych,
  • umiejętność pracy pod presją czasu,
  • rzetelność wykonywanych zadań,
  • odpowiedzialność za powierzone obowiązki.

Oferujemy:

  • stabilne zatrudnienie na umowę o pracę, z pensją zawsze na czas,
  • trzyskładnikowe wynagrodzenie: wynagrodzenie zasadnicze + premia regulaminowa + dodatek za wieloletnią pracę (3-20% wynagrodzenia zasadniczego, w zależności od posiadanego stażu pracy),
  • pakiet benefitów (13-ta pensja, dofinansowanie do wypoczynku pracownika i członków rodziny, preferencyjne pożyczki, ubezpieczenia grupowe),
  • przestrzeganie zasady work-life balance (praca stacjonarna od poniedziałku do piątku w godzinach
  • 7.30-15.30),
  • trakcyjny system szkoleń wewnętrznych i zewnętrznych (dofinansowanie kursów językowych i studiów, certyfikowanych szkoleń specjalistycznych, zajęcia sportowe),
  • możliwość udziału w konferencjach i spotkaniach z naukowcami,
  • możliwość zaangażowania w inicjatywy charytatywne i działania integracyjne (m.in. Bieg Rektora,
  • Bieg Firmowy, Impreza Mikołajowa),
  • atrakcyjną lokalizację w centrum miasta.

  • Praca Wrocław
  • Specjalista ds. obsługi klienta Wrocław
  • Obsługa hotelowa Wrocław
  • Obsługa gastronomii Wrocław
  • Specjalista ds. Sprzedaży Wrocław
  • Specjalista ds. Zakupów Wrocław
  • Specjalista ds. marketingu Wrocław
  • Specjalista ds. ofertowania Wrocław
  • Specjalista ds. Zarządzania Wrocław
  • Specjalista ds. Eksportu Wrocław
  • Specjalista ds. transportu Wrocław
  • Wrocław - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    97 510
    17 064