Samodzielny Konsultant – Analityka SAP
  • Wrocław
Wrocław, Wrocław, Lower Silesian Voivodeship, Polska
KPMG
26. 5. 2024

Miejsce pracy: Wrocław

Technologie, których używamy

Wymagane

  • SAP

System operacyjny

  • Windows

O projekcie

Zespół Consulting ERP zajmuje się doradztwem strategicznym i operacyjnym, a także projektami transformacji cyfrowej oraz wdrożeniami systemów ERP, w tym systemu SAP. Konsultanci działu wspierają Klientów począwszy od przygotowania strategii transformacji cyfrowej opartej na rozwiązaniach SAP S/4HANA całościowego przeprowadzenia procesu transformacji wykorzystującego autorskie metodyki wdrożeniowe KPMG, a następnie wspierania Klientów w utrzymaniu i rozwoju rozwiązań SAP. Poszukiwana osoba wesprze dział przy realizacji projektów na potrzeby klientów KPMG związanych z analizą wymagań, wyborem rozwiązań oraz realizacją wdrożeń systemów SAP w obszarze hurtowni danych i analityki w modelach chmurowych oraz on-premise.

Twój zakres obowiązków

  • aktywny udział w analizach potrzeb biznesowych klienta oraz tworzeniu koncepcji i specyfikacji techniczno-biznesowych dla proponowanych rozwiązań systemu SAP w obszarze hurtowni i analityki danych
  • udział w implementacji oraz migracji systemu SAP zarówno dla klientów KPMG w Polsce jak i za granicą
  • prowadzenie szkoleń dla użytkowników końcowych
  • utrzymywanie pozytywnych relacji biznesowych z klientami
  • współpraca z innymi zespołami lokalnymi i międzynarodowymi w zakresie realizowanych projektów
  • współtworzenie strategii transformacji cyfrowej opartej na rozwiązaniach z zakresu analityki SAP
  • dobór optymalnych produktów SAP oraz wyceny ich wdrożenia
  • prowadzenie warsztatów wewnętrznych i z Klientem
  • silne umiejętności komunikacyjne i interpersonalne umożliwiające skuteczną współpracę z interesariuszami technicznymi i nietechnicznymi

Nasze wymagania

  • min. 5 lat doświadczenia we wdrażaniu i utrzymaniu systemów BW/BPC/SAC
  • wykształcenia wyższego (preferowane kierunki o profilu informatycznym lub finansowym)
  • bardzo dobra znajomość języka angielskiego
  • znajomość języka niemieckiego na poziomie komunikatywnym (mile widziane)
  • bardzo dobra znajomość pakietu MS Office
  • wysokie umiejętności interpersonalne i współpracy w zespole, zorientowanie na klienta
  • otwartość na różnorodność oraz chęć podnoszenia własnych kompetencji, dokładność i sumienność
  • gotowość do podróży służbowych

To oferujemy

  • pełną wyzwań pracę w wiodącej na rynku polskim oraz międzynarodowym firmie doradczo-wdrożeniowej
  • szansę na zdobycie cennego doświadczenia zawodowego w projektach lokalnych i międzynarodowych
  • współpracę z renomowanymi klientami
  • zaplanowaną ścieżkę kariery
  • możliwość samorealizacji oraz rozwoju osobistego poprzez udział w specjalistycznych szkoleniach
  • atrakcyjny pakiet socjalny, w tym kartę MultiSport, dodatkowe ubezpieczenie na życie, prywatną opiekę medyczną, bony okolicznościowe
  • przyjazną atmosferę pracy

Etapy rekrutacji

  • Aplikacja online
  • Rozmowa rekrutacyjna
  • Witamy na pokładzie!

KPMG

Jesteśmy międzynarodową siecią firm audytorsko-doradczych. Od 1990 roku świadczymy w Polsce kompleksowe usługi z zakresu audytu, doradztwa podatkowego, księgowego i prawnego oraz doradztwa transakcyjnego i biznesowego, w tym także IT, dla polskich i międzynarodowych firm oraz instytucji ze wszystkich sektorów gospodarki.

Naszym kapitałem jest wiedza zgromadzona przez 265 000 pracowników w 143 krajach. W Polsce jest nas prawie 2100 osób, które pracują w biurach w Warszawie, Krakowie, Poznaniu, Gdańsku, Katowicach, Łodzi i we Wrocławiu.

Wszystkie informacje o przetwarzaniu danych osobowych w tej rekrutacji znajdziesz w formularzu aplikacyjnym, po kliknięciu w przycisk "Aplikuj Teraz".

  • Praca Wrocław
  • Analityk medyczny Wrocław
  • Analityk finansowy Wrocław
  • Konsultant Wrocław
  • Konsultant ślubny Wrocław
  • Wrocław - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    97 510
    17 064