Samodzielny referent / Samodzielna referentka ds. administracyjnych
  • Wrocław
Wrocław, Wrocław, dolnośląskie, Polska
Politechnika Wrocławska
11. 5. 2024

Wydział Inżynierii Środowiska Politechniki Wrocławskiej poszukuje osób na stanowisko:

Opis stanowiska:

Osoba zatrudniona na tym stanowisku będzie odpowiedzialna za obsługę administracyjną związaną z prowadzeniem postępowań w sprawie nadania i nostryfikacji stopni i tytułów naukowych oraz z rozliczeniem pensum pracowników Wydziału.

Zakres obowiązków:

  • obsługa spraw kancelaryjno-biurowych i ewidencja korespondencji jednostek,
  • rozliczanie pracowników i doktorantów Wydziału z wykonanego pensum i godzin ponadwymiarowych,
  • prowadzenie we współpracy z radą Dyscypliny i Działem Nauki postępowań w sprawie nadawania i nostryfikacji stopni i tytułów naukowych realizowanych na Wydziale.

Wymagania:

  • wykształcenie średnie lub wyższe (mile widziane magisterskie z zakresu: ekonomii, administracji),
  • co najmniej 4 letnie doświadczenie zawodowe, w tym min. 1 rok na podobnym stanowisku,
  • dobra znajomość j. angielskiego w mowie i piśmie,
  • dobra organizacja pracy własnej,
  • umiejętność radzenia sobie ze stresem i presją czasu,
  • komunikatywność,
  • umiejętność pracy w zespole oraz budowania relacji,
  • samodzielność, sumienność i dokładność.

Oferujemy:

  • stabilne zatrudnienie na umowę o pracę, z pensją zawsze na czas,
  • trzyskładnikowe wynagrodzenie: wynagrodzenie zasadnicze + premia regulaminowa + dodatek za wieloletnią pracę (3-20% wynagrodzenia zasadniczego, w zależności od posiadanego stażu pracy),
  • pakiet benefitów (13-ta pensja, dofinansowanie do wypoczynku pracownika i członków rodziny, preferencyjne pożyczki, ubezpieczenia grupowe),
  • przestrzeganie zasady work-life balance (praca stacjonarna od poniedziałku do piątku w godzinach 7.30-15.30),
  • atrakcyjny system szkoleń wewnętrznych i zewnętrznych (dofinansowanie kursów językowych i studiów, certyfikowanych szkoleń specjalistycznych, zajęcia sportowe),
  • możliwość udziału w konferencjach i spotkaniach z naukowcami,
  • możliwość zaangażowania w inicjatywy charytatywne i działania integracyjne (m.in. Bieg Rektora, Bieg Firmowy, Impreza Mikołajowa),
  • atrakcyjną lokalizację w centrum miasta.

  • Praca Wrocław
  • Specjalista ds. Sprzedaży Wrocław
  • Specjalista ds. Zakupów Wrocław
  • Specjalista ds. marketingu Wrocław
  • Specjalista ds. ofertowania Wrocław
  • Specjalista ds. Zarządzania Wrocław
  • Specjalista ds. Eksportu Wrocław
  • Specjalista ds. transportu Wrocław
  • Specjalista ds. HR Wrocław
  • Specjalista ds. turystyki Wrocław
  • Specjalista ds. Zaopatrzenia Wrocław
  • Wrocław - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    124 092
    19 458