Rysownik techniczny, niemiecka firma pod Wrocławiem - FE-WR-DE
  • Strzelin
Strzelin, Strzelin, dolnośląskie, Polska
Agencja Pracy Koncepcja
21. 4. 2024

Agencja Pracy Koncepcja organizuje zatrudnienie w kraju i za granicą już od ponad 15 lat. Specjalizujemy się także w rekrutacji i selekcji kandydatów do pracy na terenie Wrocławia i Dolnego Śląska.Jest jedną z najstarszych stażem firm działających w branży pośrednictwa pracy do Niemiec na rynku polskim.Posiadamy również oferty zatrudnienia w Holandii.Dzięki naszemu długoletniemu doświadczeniu jesteśmy w stanie zaoferować Państwu bezpieczne i legalne zatrudnienie u sprawdzonych pracodawców. Posiadamy Certyfikat wydany przez Marszałka Województwa Dolnośląskiego potwierdzający wpis do Rejestru Agencji Zatrudnienia pod nr 1926. OBECNIE POSZUKUJEMY KANDYDATÓW DO PRACY NA STANOWISKU:Projektant techniczny, rysownik techniczny, modelarz, projektant produktu, konstruktor Miejsce pracy: okolice Strzelina, woj. dolnośląskie

Obowiązki

  • Wykonywanie rysunków technicznych zgodnie z potrzebami produkcji
  • Prace przygotowujące i wspierające kierownika projektu
  • Wsparcie techniczne biur planowania i biur projektowych
  • Wykonywanie szkiców technicznych zgodnie z potrzebami klienta

Wymagania

  • Wykształcenie zawodowe – rysownik techniczny, rysownik budowlany lub pokrewne
  • Bardzo dobra praktyczna znajomość AUTOCAD 2D - warunek obligatoryjny
  • Mile widziana podstawowa znajomość rysunku AUTOCD INVENTOR – 3 D
  • Doświadczenie zawodowe na podobnym stanowisku – minimum 1 rok
  • Biegła obsługa komputera
  • Samodzielność, kreatywność, inwencja
  • Bardzo dobra organizacja pracy
  • Kompetencje społeczne
  • Znajomość języka niemieckiego i/lub angielskiego mile widziana
  • Mile widziana znajomość języka niemieckiego lub angielskiego w stopniu komunikatywnym
  • Bardzo dobra znajomość pakietu MS Office
  • Odpowiedzialność, rzetelność, dokładność

Oferujemy

  • Bezpośrednie zatrudnienie w renomowanej firmie z siedzibą w Niemczech specjalizującej się w produkcji elementów z tworzyw sztucznych
  • Stabilne zatrudnienie w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku europejskim
  • Pracę w pełnym wymiarze godzin, w oparciu o umowę o pracę
  • Atrakcyjne wynagrodzenie zależne od posiadanych kwalifikacji oraz umiejętności
  • Wyjazdy szkoleniowe do Niemiec
  • Pracę w zgranym zespole
  • Możliwość rozwoju zawodowego

  • _____________________ SPOSÓB APLIKOWANIA: _____________________
  • CV, kopie dokumentów potwierdzających wykształcenie, umiejętności i doświadczenie zawodowe prosimy przesyłać na adres email:
  • W CV prosimy o podanie klauzuli dotyczącej przetwarzania danych osobowych
  • Na potrzeby tylko powyższej rekrutacji:
  • Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych zawartych w mojej aplikacji przez Koncepcja z siedzibą we Wrocławiu ul. Podwale 62/2, 50-010 Wrocław na potrzeby przeprowadzenia procesu rekrutacji.
  • Na potrzeby długofalowego procesu rekrutacyjnego:
  • Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych zawartych w mojej aplikacji przez Koncepcja z siedzibą we Wrocławiu na potrzeby przyszłych procesów rekrutacji oraz przesyłanie aktualnych ofert pracy odpowiadających mojemu profilowi zawodowemu.
  • Informujemy, ze przesłanie cv oznacza jednoczesną zgodę na przetwarzanie Państwa danych osobowych. Zgodę można odwołać w każdej chwili wysyłając nam maila na adres:
  • Dziękujemy za przesłane dokumenty, po wstępnej selekcji, skontaktujemy się z wybranymi kandydatami.
  • Agencja Pracy Koncepcja, Wrocław ul. Podwale 62/2
  • Posiadamy wiele innych ofert pracy także w innych lokalizacjach podaj nam swoje życzenia i preferencje a dopasujemy odpowiednią ofertę.
  • E.Mail:
  • Więcej ofert pracy na naszej stronie internetowej: www.koncepcja.eu

=" c-btn c-btn--primary c-btn--large application-button js-application-btn application-button-internal c-btn--red" >Aplikuj

  • Praca Strzelin
  • Strzelin - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    113 581
    19 190