Specjalista ds. rysunku technicznego, niemiecka firma
  • Strzelin
Strzelin, Strzelin, Dolnośląskie, Polska
Agencja Pracy Koncepcja
21. 4. 2024

Agencja Pracy Koncepcja organizuje zatrudnienie w kraju i za granicą już od ponad 15 lat.
Specjalizujemy się także w rekrutacji i selekcji kandydatów do pracy na terenie Wrocławia i Dolnego Śląska.
Jest jedną z najstarszych stażem firm działających w branży pośrednictwa pracy do Niemiec na rynku polskim.
Posiadamy również oferty zatrudnienia w Holandii.
Dzięki naszemu długoletniemu doświadczeniu jesteśmy w stanie zaoferować Państwu bezpieczne i legalne zatrudnienie u sprawdzonych pracodawców.
Posiadamy Certyfikat wydany przez Marszałka Województwa Dolnośląskiego potwierdzający wpis do Rejestru Agencji Zatrudnienia pod nr 1926.
OBECNIE POSZUKUJEMY KANDYDATÓW DO PRACY NA STANOWISKU:
Projektant techniczny, rysownik techniczny, modelarz, projektant produktu, konstruktor
Miejsce pracy: okolice Strzelina, woj. dolnośląskie
OFERUJEMY:
• Bezpośrednie zatrudnienie w renomowanej firmie z siedzibą w Niemczech specjalizującej się w produkcji elementów z tworzyw sztucznych
• Stabilne zatrudnienie w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku europejskim
• Pracę w pełnym wymiarze godzin, w oparciu o umowę o pracę
• Atrakcyjne wynagrodzenie zależne od posiadanych kwalifikacji oraz umiejętności
• Wyjazdy szkoleniowe do Niemiec
• Pracę w zgranym zespole
• Możliwość rozwoju zawodowego
OBOWIĄZKI:
• Wykonywanie rysunków technicznych zgodnie z potrzebami produkcji
• Prace przygotowujące i wspierające kierownika projektu
• Wsparcie techniczne biur planowania i biur projektowych
• Wykonywanie szkiców technicznych zgodnie z potrzebami klienta
WYMAGANIA:
• Wykształcenie zawodowe – rysownik techniczny, rysownik budowlany lub pokrewne
• Bardzo dobra praktyczna znajomość AUTOCAD 2D - warunek obligatoryjny
• Mile widziana podstawowa znajomość rysunku AUTOCD INVENTOR – 3 D
• Doświadczenie zawodowe na podobnym stanowisku – minimum 1 rok
• Biegła obsługa komputera
• Samodzielność, kreatywność, inwencja
• Bardzo dobra organizacja pracy
• Kompetencje społeczne
• Znajomość języka niemieckiego i/lub angielskiego mile widziana
• Mile widziana znajomość języka niemieckiego lub angielskiego w stopniu komunikatywnym
• Bardzo dobra znajomość pakietu MS Office
• Odpowiedzialność, rzetelność, dokładność
SPOSÓB APLIKOWANIA:
CV, kopie dokumentów potwierdzających wykształcenie, umiejętności i doświadczenie zawodowe prosimy przesyłać na adres email:
W CV prosimy o podanie klauzuli dotyczącej przetwarzania danych osobowych
Na potrzeby tylko powyższej rekrutacji:
Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych zawartych w mojej aplikacji przez Koncepcja z siedzibą we Wrocławiu ul. Podwale 62/2, 50-010 Wrocław na potrzeby przeprowadzenia procesu rekrutacji.
Na potrzeby długofalowego procesu rekrutacyjnego:
Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych zawartych w mojej aplikacji przez Koncepcja z siedzibą we Wrocławiu na potrzeby przyszłych procesów rekrutacji oraz przesyłanie aktualnych ofert pracy odpowiadających mojemu profilowi zawodowemu.
Informujemy, ze przesłanie cv oznacza jednoczesną zgodę na przetwarzanie Państwa danych osobowych. Zgodę można odwołać w każdej chwili wysyłając nam maila na adres: @
Dziękujemy za przesłane dokumenty, po wstępnej selekcji, skontaktujemy się z wybranymi kandydatami.
Agencja Pracy Koncepcja, Wrocław ul. Podwale 62/2
Posiadamy wiele innych ofert pracy także w innych lokalizacjach – podaj nam swoje życzenia i preferencje a dopasujemy odpowiednią ofertę.
E.Mail: @
Więcej ofert pracy na naszej stronie internetowej: www.koncepcja.eu

  • Praca Strzelin
  • Strzelin - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    113 581
    19 190