Projektant techniczny, rysownik techniczny, niemiecka firma pod Wrocławiem - FE-WR-DE
  • Strzelin
Strzelin, Strzelin, Dolnośląskie, Polska
Agencja Pracy KONCEPCJA
21. 4. 2024

Agencja Pracy Koncepcja organizuje zatrudnienie w kraju i za granicą już od ponad 15 lat.

Specjalizujemy się także w rekrutacji i selekcji kandydatów do pracy na terenie Wrocławia i Dolnego Śląska.

Jest jedną z najstarszych stażem firm działających w branży pośrednictwa pracy do Niemiec na rynku polskim.

Posiadamy również oferty zatrudnienia w Holandii.

Dzięki naszemu długoletniemu doświadczeniu jesteśmy w stanie zaoferować Państwu bezpieczne i legalne zatrudnienie u sprawdzonych pracodawców.

Posiadamy Certyfikat wydany przez Marszałka Województwa Dolnośląskiego potwierdzający wpis do Rejestru Agencji Zatrudnienia pod nr 1926.

OBECNIE POSZUKUJEMY KANDYDATÓW DO PRACY NA STANOWISKU:

Projektant techniczny, rysownik techniczny, modelarz, projektant produktu, konstruktor

Miejsce pracy: okolice Strzelina, woj. dolnośląskie

Opis stanowiska:

• Wykonywanie rysunków technicznych zgodnie z potrzebami produkcji

• Prace przygotowujące i wspierające kierownika projektu

• Wsparcie techniczne biur planowania i biur projektowych

• Wykonywanie szkiców technicznych zgodnie z potrzebami klienta

Wymagania:

• Wykształcenie zawodowe – rysownik techniczny, rysownik budowlany lub pokrewne

• Bardzo dobra praktyczna  znajomość AUTOCAD 2D - warunek obligatoryjny

• Mile widziana podstawowa znajomość rysunku AUTOCD INVENTOR – 3 D

• Doświadczenie zawodowe na podobnym stanowisku – minimum 1 rok

• Biegła obsługa komputera

• Samodzielność, kreatywność, inwencja

• Bardzo dobra organizacja pracy

• Kompetencje społeczne

• Znajomość języka niemieckiego i/lub angielskiego mile widziana

• Mile widziana znajomość języka niemieckiego lub angielskiego w stopniu komunikatywnym

Bardzo dobra znajomość pakietu MS Office

• Odpowiedzialność, rzetelność, dokładność

Oferujemy:

• Bezpośrednie zatrudnienie w renomowanej firmie z siedzibą w Niemczech specjalizującej się w produkcji elementów z tworzyw sztucznych

• Stabilne zatrudnienie w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku europejskim

• Pracę w pełnym wymiarze godzin, w oparciu o umowę o pracę

• Atrakcyjne wynagrodzenie zależne od posiadanych kwalifikacji oraz umiejętności

• Wyjazdy szkoleniowe do Niemiec

• Pracę w zgranym zespole

• Możliwość rozwoju zawodowego

CV oraz ewentualnie inne dokumenty potwierdzające kwalifikacje.

Pomoc przed wyjazdem, opieka koordynatora w trakcie pracy.

  • Praca Strzelin
  • Strzelin - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    113 581
    19 190