Remote Customer Service Specialist with German
  • Kraków
Kraków, Kraków, Lesser Poland Voivodeship, Polska
SalesHR
1. 5. 2024
Informacje o stanowisku

ZAKRES OBOWIĄZKÓW:

  • wsparcie istniejącego klienta korzystającego z usług firmy, wykorzystując język niemiecki oraz angielski
  • weryfikacja danych klienta
  • zdalne wspieranie nowych klientów przy zakładaniu kont
  • bieżąca obsługa zapytań od klientów (mail / telefon / czat )
  • współpraca z innymi działami i kierowanie odpowiednich zapytań dalej

WYMAGANIA:
  • pracę rozpoczyna szkolenie wprowadzające
  • bardzo dobra znajomość języka niemieckiego (B2/C1) oraz angielskiego (B2)
  • bardzo mile widziane doświadczenie min rok w obsłudze klienta niemieckojęzycznego
  • dobra znajomość MS Office
  • dobre umiejętności komunikacyjne, podzielność uwagi (w przypadku odpowiedzi na pytania na czacie / odpowiedzi mailowych)
  • gotowość do pracy zdalnej (8h) pomiędzy 9:00 a 20:00 poniedziałek piątek, plus jedna sobota w miesiącu

OFERUJEMY:
  • pracę w pełni zdalną, z dowolnego miejsca w Polsce
  • wynagrodzenie w zależności od doświadczenia między 6800 PLN a 7300 PLN brutto wraz z dodatkiem za pracę zdalną
  • pakiet medyczny Medicover, ubezpieczenie Generali, pakiet Multisport
  • możliwość szybkiego awansu (struktura firmy dopiero się tworzy)
  • przerwa wliczona w czasu pracy (realnie pracuje się 7.5h)
  • dużą samodzielność
  • wszystkie niezbędne narzędzia pracy (laptop etc)

  • Praca Kraków
  • Kraków - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    114 211
    19 030