Regionalny Kierownik Sprzedaży ds. Obsługi Klienta Premium
  • Bydgoszcz
Bydgoszcz, Bydgoszcz, Kuyavian-Pomeranian Voivodeship, Polska
Assiduus Premium Med
9. 6. 2024

Miejsce pracy: Bydgoszcz

Twój zakres obowiązków

  • Budowanie długotrwałych relacji z klientami oraz aktywne pozyskiwanie nowych,
  • Zapewnienie klientom doskonałej, jakości obsługi, zgodnej z najwyższymi standardami Grupy
  • Rozpoznawanie i realizowanie potrzeb klientów poprzez proponowanie im nowoczesnych, zindywidualizowanych rozwiązań,
  • Zarządzanie zespołem sprzedaży,
  • Prowadzenie procesów rekrutacji oraz wdrożenie do pracy nowych członków zespołu,
  • Promowanie usług oraz produktów z oferty firmy.

Nasze wymagania

  • Minimum średnie wykształcenie,
  • Doświadczenie w sprzedaży – WARUNEK KONIECZNY,
  • Gotowość do ciągłego doskonalenia swoich umiejętności zawodowych,
  • Komunikatywność i otwartość na kontakty z ludźmi,
  • Optymizm, entuzjazm i zapał do pracy, wysoka kultura osobista,
  • Ukierunkowanie na realizację zadań i osiąganie założonych zadań.

To oferujemy

  • ATRAKCYJNE STAŁE WYNAGRODZENIE PLUS PREMIE,
  • Motywacyjny system wynagrodzeń oraz awansów,
  • Systematyczne szkolenia produktowe i sprzedażowe,
  • Możliwość rozwoju zawodowego i osobistego,
  • Doskonałą atmosferę pracy w doświadczonym oraz ambitnym zespole,
  • Dostęp do profesjonalnego systemu e-learning, wsparcie marketingowe i merytoryczne,
  • Narzędzia niezbędne do realizacji powierzonych zadań.

Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych
  • prywatna opieka medyczna
  • ubezpieczenie na życie
  • możliwość pracy zdalnej
  • elastyczny czas pracy
  • spotkania integracyjne
  • kawa / herbata
  • napoje
  • inicjatywy dobroczynne
  • konkursy motywacyjne

W związku z dynamicznym rozwojem poszukujemy osoby odpowiedzialnej i otwartej na rozwój zawodowy.

Linia Biznesowa Assiduus Premium Med powstała, by świadczyć kompleksowe doradztwo dla branży medycznej. Fachowo doradzimy i wynegocjujemy na rynku ubezpieczeniowym najlepsze produkty, których świadczenia odpowiedzą na faktyczne potrzeby i zaspokoją realne ryzyka. Wspólnie z naszymi Partnerami, Towarzystwami Ubezpieczeniowymi robimy wszystko, by oferowane produkty spełniały najwyższe standardy i odpowiadały nawet na najbardziej wymagające potrzeby.

„Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji prowadzonego przez Assiduus Consulting Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r”. Informujemy, że Twoje dane mogą być przekazywane innym spółkom z Grupy ASSIDUUS. Pełna klauzula informacyjna znajduje się pod adresem: www.assiduus.pl/polityka-prywatnosci/

  • Praca Bydgoszcz
  • Specjalista ds. obsługi klienta Bydgoszcz
  • Specjalista ds. Sprzedaży Bydgoszcz
  • Tajemniczy klient Bydgoszcz
  • Obsługa hotelowa Bydgoszcz
  • Obsługa gastronomii Bydgoszcz
  • Kierownik Bydgoszcz
  • Specjalista ds. reklamy Bydgoszcz
  • Specjalista ds. telekomunikacji Bydgoszcz
  • Specjalista ds. PR Bydgoszcz
  • Specjalista ds. Zakupów Bydgoszcz
  • Bydgoszcz - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    93 805
    16 417