Regionalny Menedżer Sprzedaży / Regionalna Menedżerka Sprzedaży
  • Bydgoszcz
Bydgoszcz, Bydgoszcz, kujawsko-pomorskie, Polska
W.KRUK S.A.
25. 5. 2024

W.KRUK jest najstarszą marką jubilerską w Polsce. Istnieje od 1840 roku. Nasza historia to nasza duma i najważniejsze dziedzictwo. W ponad 160 salonach firmowych na terenie całego kraju W.KRUK oferuje najwyższej jakości złotą i srebrną biżuterię, brylanty, kamienie szlachetne oraz autorskie kolekcje, inspirowane najnowszymi trendami w modzie.

W chwili obecnej poszukujemy kandydatów na stanowisko:

Zakres obowiązków:

  • nadzór nad przestrzeganiem obowiązujących procedur i standardów przez podległe salony sprzedaży,
  • skuteczna analiza wskaźników jakościowych oraz wyników sprzedażowych w podległym regionie,
  • wdrażanie właściwych oraz aktywnych działań prosprzedażowych,
  • utrzymywanie i rozwijanie relacji biznesowych z Kierownikami Salonów,
  • rekrutacje, wdrożenie i wsparcie nowych Kierowników Salonów,
  • kontrola kosztów handlowych,
  • koordynowanie procesów otwarć nowych lokalizacji.

Wymagania:

  • minimum 3-letnie doświadczenie na stanowisku Regionalnego Menedżera Sprzedaży w branży retail (mile widziana branża dóbr luksusowych, fashion),
  • wysoki poziom kompetencji interpersonalnych i przywódczych,
  • umiejętność zarządzania zespołem rozproszonym,
  • umiejętność myślenia strategicznego, w tym wysoki poziom umiejętności analitycznych,
  • bardzo dobra organizacja pracy, samodyscyplina,
  • konsekwencja i dynamizm w działaniu, nastawiony na wspólny cel,
  • bardzo dobra znajomość programów MC Office (Excel, Power Point),
  • gotowość do częstych wyjazdów służbowych,
  • czynne prawo jazdy, kat. B.

Oferujemy:

  • pracę w dynamicznie rozwijającej się firmie o ugruntowanej pozycji na rynku,
  • współpracę z zespołem osób z dużym doświadczeniem,
  • premię uzależnioną od osiąganych wyników,
  • stabilne zatrudnienie na podstawie umowy o pracę,
  • przestrzeń do wdrażania autorskich pomysłów,
  • udział w cyklicznych spotkaniach firmowych,
  • atrakcyjne zniżki na zakup produktów firmowych,
  • dofinansowanie do pakietu Medicover Sport,
  • prywatna opieka medyczna,
  • narzędzia pracy niezbędne do efektywnej pracy na stanowisku Regionalnego Menedżera (w tym m.in. samochód służbowy).

  • Praca Bydgoszcz
  • Specjalista ds. Sprzedaży Bydgoszcz
  • Menedżer kultury Bydgoszcz
  • Menedżer marki Bydgoszcz
  • Bydgoszcz - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    97 510
    17 064