Regionalny Inżynier sprzedaży
  • wielkopolskie
wielkopolskie, wielkopolskie, Polska
MS SPINEX
24. 5. 2024

Firma MS SPINEX zajmująca się na polskim rynku wdrażaniem i dystrybucją narzędzi skrawających uznanych światowych producentów takich jak POKOLM, BENZ, WOHLHAUPTER, BASS, DÜMMEL, UTILIS, SIMONDS, JBO i inne.

Zatrudni na stanowisko:

Zakres obowiązków:

  • Profesjonalne doradztwo techniczno -handlowe z zakresu obróbki skrawaniem.
  • Wdrażanie nowych rozwiązań.
  • Aktywna sprzedaż narzędzi skrawających.
  • Realizacja założonych celów sprzedażowych.
  • Bieżący kontakt z klientem i pozyskiwanie nowych w regionie obsługi.

Wymagania:

  • Praktyczna znajomość zagadnień obróbki skrawaniem
  • Doświadczenie w sprzedaży narzędzi skrawających do metalu, znajomość branży w regionie będzie dodatkowym atutem.
  • Bardzo dobra organizacja pracy.
  • Prawo jazdy kat. B i obsługa komputera (pakiet MS Office).
  • Znajomość języka angielskiego i /lub niemieckiego będzie dodatkowym atutem.

Oferujemy:

  • Wdrożenie z produktów będących w ofercie firmy MS SPINEX
  • Rozwój zawodowy poprzez krajowe i zagraniczne szkolenia produktowe i technologiczne.
  • Zatrudnienie na umowę o pracę.
  • Atrakcyjne warunki finansowe + system premiowy.
  • Wyposażenie niezbędne do pracy wraz z samochodem.

  • Praca wielkopolskie
  • Inżynier wielkopolskie
  • wielkopolskie - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    102 073
    17 509