Manager Regionu Sprzedaży - Eksport
  • Jaryszki
wielkopolskie, Jaryszki, wielkopolskie, Polska
Apator Powogaz SA
8. 5. 2024

Twój zakres obowiązków

  • aktywne pozyskiwanie nowych odbiorców oraz realizacja planów sprzedaży na powierzonym rynku; przygotowywanie ofert, negocjowanie warunków umowy
  • realizacja planów sprzedażowych, badanie potencjału podległych rynków, tworzenie analiz i raportów sprzedażowych oraz sprawdzanie rentowności prowadzonych projektów
  • kreowanie działań rozwoju sprzedaży na podległym obszarze
  • organizowanie i udział w wystawach, targach, konferencjach zagranicznych
  • kompleksowa obsługa klienta
  • inicjowanie rozwiązań wspomagających efektywną obsługę klienta
  • współpraca z działami marketingu i promocji

Nasze wymagania

  • min. 3 lata doświadczenia w pracy w Dziale Exportu na podobnym stanowisku
  • bardzo dobra znajomość języka angielskiego – warunek konieczny
  • mile widziana znajomość drugiego języka obcego minimum na poziomie komunikacyjnym
  • umiejętność pracy pod presją czasu w dynamicznym środowisku
  • dyspozycyjność i gotowość do częstych wyjazdów zagranicznych
  • wysoka kultura osobista oraz umiejętność analitycznego myślenia

To oferujemy

  • oferujemy pracę w Firmie, która jest w dziesiątce największych producentów wodomierzy na świecie, z 100% polskiego kapitału
  • stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę
  • przejrzysty system premiowania
  • partnerską atmosferę
  • możliwość rozwoju i doskonalenia zawodowego
  • pełne wsparcie dla naszych pracowników: prywatna opieka medyczna, dofinansowanie zajęć sportowych, ubezpieczenie na życie, dofinansowanie szkoleń i kursów, elastyczny czas pracy, parking pracowniczy, możliwość korzystania z apartamentów w Kołobrzegu, dofinansowanie do wypoczynku, preferencyjne pożyczki, inicjatywy dobroczynne oraz wspólne aktywności poza godzinami pracy m.in. na rzecz ekologii
  • dofinansowanie dojazdów, dofinansowanie posiłków

  • Praca wielkopolskie
  • Manager wielkopolskie
  • wielkopolskie - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    111 631
    18 246