Inżynier Procesu - Logistyka i Magazynowanie
  • Jaryszki
wielkopolskie, Jaryszki, wielkopolskie, Polska
Apator Powogaz SA
8. 5. 2024

Twój zakres obowiązków

  • Prowadzenie oraz udział w projektach modyfikacji i rozbudowy procesów logistycznych i/lub systemów automatyki magazynowej
  • Mapowanie procesów logistycznych
  • Wspieranie podnoszenia wydajności i efektywności procesów obsługiwanych manualnie oraz przez systemy automatyki
  • Raportowanie kluczowych danych określających jakość działania i wykorzystanie systemu automatyki
  • Analiza kluczowych KPI logistycznych
  • Identyfikowanie możliwości usprawnień na podstawie przeprowadzonych analiz, przygotowanie odpowiednich rozwiązań oraz uczestniczenie w ich wdrożeniu

Nasze wymagania

  • Posiadasz doświadczenie w prowadzeniu projektów w branży logistycznej minimum 2 lata
  • Znasz specyfikę operacji magazynowych lub produkcyjnych, szczególnie w obszarze logistyki wewnętrznej
  • Znasz metodologie i narzędzia do optymalizacji procesów np.: LEAN, 6 SIGMA, FMEA
  • Posiadasz umiejętność mapowania procesów
  • Znajomość programów klasy WMS, ERP, excel na poziomie dobrym (znajomość VBA)
  • Posługujesz się językiem angielskim na poziomie min. B2 (w mowie i piśmie)
  • Posiadasz wysokie zdolności analityczne oraz umiejętność komunikacji na wysokim poziomie (prowadzenie szkoleń dla pracowników magazynu)

To oferujemy

  • Umowę o pracę,
  • Prywatną opiekę medyczną za 1 zł,
  • Atrakcyjne dofinansowanie do wypoczynku,
  • Pracownicze apartamenty w Kołobrzegu dla Ciebie i Twojej rodziny,
  • Dofinansowanie karty MULTISPORT,
  • Grupowe ubezpieczenie na życie,
  • Preferencyjne pożyczki dla pracowników,
  • DARMOWY TRANSPORT AUTOBUSEM PRACOWNICZYM, a jeżeli masz własny samochód – DOPŁACIMY TOBIE DO PALIWA,
  • Parking pracowniczy,
  • Dofinansowanie do posiłków (CODZIENNIE SMACZNY POSIŁEK JUŻ OD 6 zł),
  • Kawa i herbata na wyciągnięcie ręki – mamy automaty z gorącymi napojami, które są częściowo dofinansowane,
  • Strefa wypoczynku dla pracowników,
  • Opieka psychologa i inne programy pracownicze.

  • Praca wielkopolskie
  • Inżynier wielkopolskie
  • wielkopolskie - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    111 631
    18 246