Recepcjonistka / Recepcjonista
  • Warszawa
Warszawa, Warszawa, mazowieckie, Polska
Auto Fus Group sp. J.
24. 4. 2024

Renomowana firma motoryzacyjna w Warszawie poszukuje Kandydatki / Kandydata na stanowisko:

Opis stanowiska

  • kierowanie przepływem Klientów i udzielanie ogólnych informacji,
  • prowadzenie dokumentacji recepcyjnej,
  • obsługa telefoniczna rozmów przychodzących,
  • zapewnienie właściwego wyglądu recepcji,
  • nadzorowanie grafiku rezerwacji samochodów zastępczych.

Wymagania

  • doświadczenie na podobnym stanowisku,
  • znajomość MS Office, umiejętność obsługi urządzeń biurowych,
  • umiejętność pracy w zespole,
  • łatwość nawiązywania kontaktów i komunikatywność,
  • wysoka kultura osobista,
  • miła aparycja i dress code stosowny do zajmowanego stanowiska,
  • sumienność, odpowiedzialność,
  • mile widziana dobra znajomość języka angielskiego.

Oferujemy

  • pracę w renomowanej firmie o stabilnej pozycji na rynku,
  • przyjazną atmosferę i wysokie standardy pracy,
  • zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę,
  • bardzo atrakcyjne wynagrodzenie w oparciu o wynik,
  • możliwość rozwoju zawodowego w strukturach Auto Fus Group,
  • pakiet opieki medycznej,
  • ubezpieczenie grupowe,
  • kartę sportową,
  • dodatkowe świadczenia w ramach ZFŚS.

  • Praca Warszawa
  • Recepcjonistka Warszawa
  • Warszawa - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    115 408
    18 570