Recepcjonistka/Recepcjonista
  • Warszawa
Warszawa, Warszawa, Mazowieckie, Polska
Klient JOBS.PL
20. 4. 2024
Informacje o stanowisku

Opis stanowiska:

  • Obsługa najemców zgodnie ze standardami firmy
  • Obsługa rezerwacji sal konferencyjnych (podanie kawy, herbaty, pomoc z podpięciem się do rzutnika, tv).
  • Organizacja obiegu dokumentów.
  • Rejestracja i skanowanie korespondencji przychodzącej.
  • Odbieranie telefonów i obsługa skrzynki mailowej inne, drobne prace administracyjne w ramach wsparcia pozostałych członków zespołu

Wymagania:

  • Doświadczenie w pracy biurowej/obsłudze klienta.
  • Znajomość języka angielskiego na poziomie umożliwiającym obsługę klienta (B1/B2).
  • Umiejętność obsługi komputera oraz prowadzenia profesjonalnej korespondencji mailowej.
  • Znajomość pakietu MS Office.
  • Punktualność i dobra organizacja pracy własnej.
  • Komunikatywność i wysoki poziom kultury osobistej.

Oferujemy:

  • Wynagrodzenie miesięczne w wysokości 3600 złotych brutto + 300 zł netto premii za brak absencji+200 zł netto premii za jakość pracy
  • Możliwość pracy w środowisku biznesowym.
  • Umowę o pracę lub umowę zlecenie (w zależności od preferencji kandydata).
  • Pracę od poniedziałku do piątku w godzinach 9:00 - 17:00 w jednej z naszych lokalizacji w centrum Warszawy.
  • Prywatne ubezpieczenie zdrowotne.
  • Dofinansowanie nauki języków.
  • Dostęp do siłowni
  • Spotkania integracyjne.
  • Kawa / herbata.

  • Praca Warszawa
  • Recepcjonistka Warszawa
  • Warszawa - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    115 408
    18 570