Recepcjonistka/Recepcjonista
  • Warszawa
Warszawa, Warszawa, mazowieckie, Polska
ManpowerGroup
24. 4. 2024

Manpower (Agencja zatrudnienia nr 412) to globalna firma o ponad 70-letnim doświadczeniu, działająca w 82 krajach. Na polskim rynku jesteśmy od 2001 roku i obecnie posiadamy prawie 35 oddziałów w całym kraju. Naszym celem jest otwieranie przed kandydatami nowych możliwości, pomoc w znalezieniu pracy odpowiadającej ich kwalifikacjom i doświadczeniu. Skontaktuj się z nami - to nic nie kosztuje, możesz za to zyskać profesjonalne doradztwo i wymarzoną pracę!

Zadania:

  • Obsługa kurierów paczki przychodzące i wychodzące

  • Obsługa poczty przychodzącej, wychodzącej

  • Czyszczenie i konserwacja ekspresów

  • Zakupy biurowo-spożywcze

  • Zgłaszanie awarii, usterek

  • Rejestrowanie faktur i korekt

  • Obsługa telefoniczna

  • Dystrybucja gazet i owoców

  • Sprawdzanie stanu zaopatrzenia

  • Obsługa spotkań służbowych

  • Tłumaczenia (pol.-ang.)

  • Uzupełnianie masek i pomoc w wypełnianiu deklaracji na recepcji

  • Obsługa kalendarza spotkań Outlook + salek konferencyjnych

Wymagania:

  • Znajomość języka angielskiego na poziomie umożliwiającym komunikację (pomoc w sprawach organizacyjnych dla gości niepolskojęzycznych)

  • Doświadczenie na podobnym stanowisku

  • Komunikatywność, otwartość, pozytywne nastawienie

  • Zdolność i gotowość uczenia się

  • Wysoki poziom kultury osobistej

  • Dynamizm w działaniu

  • Dokładność, bardzo dobra organizacja pracy własnej

Oferta:

  • Umowa-zlecenie (na okres zastępstwa 20.05-24.05.2024)

  • Miła atmosfera

  • Stawka godzinowa – 30 zł brutto/h

  • Możliwość rozwoju i zdobycia nowych umiejętności

Miejsce pracy: Warszawa Włochy

Tel: 696 078 620

Oferta dotyczy pracy tymczasowej.

  • Praca Warszawa
  • Recepcjonistka Warszawa
  • Warszawa - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    115 408
    18 570