Recepcjonistka/Recepcjonista
  • Warszawa
Warszawa, Warszawa, Mazowieckie, Polska
ManpowerGroup Sp. z o.o.
24. 4. 2024

Zadania:

  • Obsługa kurierów paczki przychodzące i wychodzące
  • Obsługa pocztyprzychodzącej, wychodzącej
  • Czyszczenie i konserwacja ekspresów
  • Zakupy biurowo-spożywcze
  • Zgłaszanie awarii, usterek
  • Rejestrowanie faktur i korekt
  • Obsługa telefoniczna
  • Dystrybucja gazet i owoców
  • Sprawdzanie stanu zaopatrzenia
  • Obsługa spotkań służbowych
  • Tłumaczenia (pol.-ang.)
  • Uzupełnianie masek i pomoc w wypełnianiu deklaracji na recepcji
  • Obsługa kalendarza spotkań Outlook + salekkonferencyjnych

Wymagania:

  • Znajomość języka angielskiego na poziomie umożliwiającym komunikację (pomoc w sprawach organizacyjnych dla gości niepolskojęzycznych)
  • Doświadczenie na podobnym stanowisku
  • Komunikatywność, otwartość, pozytywne nastawienie
  • Zdolność i gotowość uczenia się
  • Wysoki poziom kultury osobistej
  • Dynamizm w działaniu
  • Dokładność, bardzo dobra organizacja pracy własnej

Oferta:

  • Umowa-zlecenie (na okres zastępstwa 20.05-24.05.2024)
  • Miła atmosfera
  • Stawka godzinowa –30 zł brutto/h
  • Możliwość rozwoju i zdobycia nowych umiejętności

Miejsce pracy: Warszawa Włochy

Tel: 696 078 620

Oferta dotyczy pracy tymczasowej.

  • Praca Warszawa
  • Recepcjonistka Warszawa
  • Warszawa - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    110 655
    18 293