Recepcjonista / Recepcjonistka
  • Warszawa
Warszawa, Warszawa, Mazowieckie, Polska
KAAR-MED
1. 5. 2024
Informacje o stanowisku

Zakres obowiązków:
1) profesjonalna obsługa pacjentów (telefoniczna, mailowa oraz na miejscu w Klinice)
2) prowadzenie spraw administracyjnych związanych z pracą recepcji
3) koordynowanie obiegu informacji i dokumentacji
4) dbałość o dobry wizerunek oraz wygląd recepcji
Nasze wymagania
1) doświadczenie na podobnym stanowisku w branży medycznej
2) dobra organizacja pracy, dokładność, samodzielność
3) wysoka kultura osobista i nienaganna aparycja
4) komunikatywność, umiejętność budowania pozytywnych relacje z pacjentami i współpracownikami
5) chęć do pracy, odpowiedzialność, zaangażowanie
6) dyspozycyjność (praca zmianowa)
7) znajomość języka angielskiego w stopniu komunikatywnym
8) znajomość MS Office
Prosimy o przesłanie CV na adres mailowy: @ W tytule wiadomości proszę wpisać: "Aplikacja na stanowisko [Recepcjonista/Recepcjonistka

  • Praca Warszawa
  • Recepcjonistka Warszawa
  • Warszawa - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    114 211
    19 030