Recepcjonistka / Recepcjonista
  • Warszawa
Warszawa, Warszawa, mazowieckie, Polska
Arche Restauracje Sp. z o.o.
27. 4. 2024

Twój zakres obowiązków

  • profesjonalna obsługa Gości;
  • obsługa rezerwacji;
  • poznanie i umiejętne przedstawienie oferty hotelu;
  • umiejętne rozwiązywanie problemów Gości;
  • współpraca z innymi działami.

Nasze wymagania

  • doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku;
  • wysoka kultura osobista, miłe usposobienie i nienaganna prezentacja;
  • entuzjazm, samodzielność i duże zaangażowanie w pracę;
  • odpowiedzialność, komunikatywność, uczciwość;
  • dobra organizacja pracy i szybkie rozwiązywanie problemów;
  • znajomość obsługi komputera (pakiet MS Office) i urządzeń biurowych;
  • umiejętności interpersonalne i sprzedażowe;
  • sprawna znajomość języka angielskiego i polskiego.
  • Doświadczenie w obsłudze Gości w restauracji, barze lub hotelu
  • Znajomość języków obcych (np. angielski, niemiecki)

To oferujemy

  • miejsce pracy w rozwijającej się firmie, o ugruntowanej pozycji na rynku;
  • stałe wynagrodzenie;
  • pracę w młodym i przyjaznym zespole;
  • możliwość rozwoju zawodowego;
  • szkolenia;
  • zniżki w sieci Arche;
  • zatrudnienie na podstawie umowy zlecenie/umowy o pracę.

  • Praca Warszawa
  • Recepcjonistka Warszawa
  • Warszawa - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    114 102
    18 448