Recepcjonista/Recepcjonistka
  • Warszawa
Warszawa, Warszawa, mazowieckie, Polska
MDDP Michalik Dłuska Dziedzic i Partnerzy Spółka Doradztwa Podatkowego S.A.
27. 4. 2024

Twój zakres obowiązków

  • Bieżąca obsługa recepcji firmy (również w języku angielskim)
  • Dbanie o pozytywny wizerunek firmy
  • Przyjmowanie i obsługa gości
  • Odbieranie i przekierowywanie rozmów telefonicznych
  • Zarządzanie rezerwacjami sal konferencyjnych, koordynowanie spotkań i szkoleń wewnętrznych
  • Pomoc w organizacji zewnętrznych warsztatów, szkoleń, konferencji i wideokonferencji
  • Ewidencja korespondencji wychodzącej
  • Współpraca z kontrahentami firmy m.in. biura tłumaczeń, biura podróży, Poczta Polska, firmy kurierskie
  • Organizacja podróży służbowych pracowników
  • Zaopatrzenie biura w artykuły biurowe oraz spożywcze
  • Obsługa wewnętrznych systemów informatycznych
  • Przygotowanie raportów i zestawień na potrzeby wewnętrzne
  • Aktywna współpraca z innymi Asystentami/kami, a także wsparcie organizacyjne i administracyjne pozostałych pracowników firmy

Nasze wymagania

  • Doświadczenie na podobnym stanowisku
  • Dyspozycyjność w zmianowym trybie pracy (8:00-16:00 lub 10:00-18:00)
  • Bardzo dobra znajomość języka polskiego i języka angielskiego w mowie i piśmie (warunek konieczny)
  • Wykształcenie minimum średnie
  • Dobra znajomość pakietu Microsoft Office (Word, Excel, Power Point)
  • Bardzo dobra organizacja pracy oraz zaangażowanie
  • Wysokie umiejętności komunikacyjne i interpersonalne
  • Wysoka kultura osobista
  • Odpowiedzialność, samodzielność
  • Proaktywność

To oferujemy

  • Zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę
  • Uczestnictwo w szkoleniach wewnętrznych i zewnętrznych
  • Regularny feedback
  • Atmosferę, która sprzyja budowaniu relacji i poszerzaniu kompetencji
  • Zajęcia z języka angielskiego online
  • Benefity pozapłacowe – prywatna opieka medyczna, dzień dla zdrowia, karta Multisport, PETHELP
  • Możliwość uczestniczenia w drużynie biegowej, imprezach integracyjnych oraz inicjatywie booksharingu
  • Dodatkowy dzień wolny na wykonanie badań profilaktycznych
  • Atrakcyjną lokalizację biura w centrum Warszawy

  • Praca Warszawa
  • Recepcjonistka Warszawa
  • Warszawa - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    114 102
    18 448