Radca prawny / adwokat / aplikant/ doradca podatkowy – ds. obsługi przedsiębiorstw
  • Kielce
Kielce, Kielce, Swietokrzyskie, Polska
Kancelaria LEI Sp. z o.o.
8. 6. 2024

Jesteśmy zespołem doświadczonych prawników. Specjalistów prawa finansowego i handlowego. Obsługujemy duże i średnie spółki prawa handlowego.

Zakres zadań:

  • Przygotowywanie i sporządzanie opinii prawnych, udzielanie konsultacji prawnych w zakresie obsługi spółek.
  • Podtrzymywanie relacji z Klientami Kancelarii.
  • Zaangażowanie się w działania marketingowe i organizacyjne Kancelarii.

Wymagania konieczne:

  • Co najmniej 2-3 letnie doświadczenie w samodzielnym prowadzeniu projektów od A do Z (w trakcie rekrutacji omówienie zdobytych umiejętności)
  • Praktyczna znajomość zagadnień z zakresu obsługi firm.
  • Bardzo wysoka odpowiedzialność i samodzielność.
  • Zadaniowość i silna koncentracja.
  • Silna motywacja.
  • Lojalność.
  • Wysoka kultura osobista.

Co dajemy?

  • Współpraca na podstawie umowy B2B.
  • Wynagrodzenie: 6.500-20.000 PLN +VAT w zależności od doświadczenia i wyników procesu rekrutacyjnego (progresywne wraz z doświadczeniem).
  • Dodatkowo wysokie success fee od uzyskanych wyników.
  • Finansowanie aplikacji/studiów
  • praca hybrydowa lub zdalna i elastyczne godziny pracy
  • pracę z dużym i średnim biznesem.

Zastrzegamy sobie na początkowym etapie rekrutacji zlecenie kilku odpłatnych zadań.

  • Praca Kielce
  • Radca prawny Kielce
  • Aplikant Kielce
  • Adwokat Kielce
  • Doradca podatkowy w Polsce Kielce
  • Specjalista ds. obsługi klienta Kielce
  • Obsługa hotelowa Kielce
  • Obsługa gastronomii Kielce
  • Doradca Kielce
  • Doradca finansowy Kielce
  • Doradca ubezpieczeniowy Kielce
  • Kielce - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    95 687
    16 851