Doradca ds. nieruchomości
  • Kielce
Kielce, Kielce, Świętokrzyskie, Polska
Metrohouse
27. 4. 2024
Informacje o stanowisku

Opis
Zapraszamy do naszego oddziału Metrohouse w Kielcach. Szukamy kandydatów do naszego zespołu na stanowisko agent / doradca ds nieruchomości.
Główne zadania: obsługa procesu sprzedaży, zakupu oraz wynajmu nieruchomości pozyskiwanie nowych klientów prezentacja nieruchomości sporządzanie ofert nieruchomości przygotowanych do sprzedaży i wynajmu utrzymywanie dobrych relacji z klientami
Idealny kandydat to osoba: komunikatywna systematyczna w pracy i planowaniu zadań o wysokiej motywacji do pracy i realizacji celów potrafiąca zbudować oraz utrzymać relacje z klientem o wysokiej kulturze osobistej
Zapewniamy: wynagrodzenie prowizyjne proporcjonalne do zaangażowania bez górnej granicy zarobków partnerską współpracę i świetną atmosferę pracy w komfortowych warunkach profesjonalne i praktyczne szkolenia wsparcie oraz pomoc managera na każdym etapie obsługi Klienta system CRM z największą bazą klientów w Polsce dodatkowe wynagrodzenie dzięki współpracy z ekspertami kredytowymi Credipass realne możliwości awansu
Doświadczenie w pracy jako pośrednik w handlu nieruchomościami jest atutem ale nie jest wymagane.
Dokonaj przełomowego kroku na swojej ścieżce kariery zawodowej, dołącz do Nas i osiągnij sukces !
Z góry dziękujemy za nadesłane aplikacje ze zdjęciem.
Kandydatom gwarantujemy poufność.
Prosimy o dopisanie następującej klauzuli: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych dla realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z ustawą z dn. 29.08.97 roku o ochronie danych osobowych Dz.U Nr 133 poz. 883)".

  • Praca Kielce
  • Administrator nieruchomości Kielce
  • Agent nieruchomości Kielce
  • Zarządca nieruchomości Kielce
  • Doradca Kielce
  • Doradca restrukturyzacyjny Kielce
  • Doradca finansowy Kielce
  • Doradca ubezpieczeniowy Kielce
  • Doradca rolniczy Kielce
  • Doradca inwestycyjny Kielce
  • Specjalista ds. Sprzedaży Kielce
  • Kielce - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    114 102
    18 448