REFERENT DS. OBSŁUGI MAGAZYNU/MAGAZYNIER
  • Kielce
Kielce, Karola Olszewskiego 6, 25-663 Kielce, powiat: m. Kielce, woj: świętokrzyskie
CHEMAR RUROCIĄGI SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ
21. 5. 2024
od 4 300 PLN (Wynagrodzenie brutto)
Informacje o stanowisku

wg. stanowiska

Inne wymagania
WYMAGANIA:
Doświadczenie zawodowe na podobnym stanowisku,Obsługa wózka widłowego (mile widziane),Obsługa suwnicy z poziomu roboczego (mile widziane),Umiejętność pracy w zespole,Sumienność w wykonywaniu powierzonych zadań.
ZAKRES ZADAŃ:
Prawidłowe wydawanie wyrobów i materiałów do produkcji,Kontrola ilości i jakości asortymentu, Załadunek i rozładunek towarów,Dbanie o porządek na stanowisku pracy,Porządkowanie magazynu, Praca na hali (brak przeciwskazań do pracy na wysokości).
OFERUJEMY:
Zatrudnienie w formie umowy o pracęPracę w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku,Możliwość rozwoju i doskonalenia zawodowego,Pakiet świadczeń socjalnych,Pakiet medyczny.
W swoich aplikacjach prosimy o zawarcie poniższego oświadczenia:
"Oświadczam, że zapoznałem/am się z klauzulą informacją dla kandydatów do pracy, zamieszczoną na stronie www.chemar-piping.pl oraz zgodnie z art. 6 ust.1 lit. a w zw. z art. 7 RODO wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych zawartych w mojej aplikacji dla potrzeb niniejszej i przyszłych rekrutacji prowadzonych przez Chemar Rurociągi Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością z siedzibą w Kielcach, ul. Olszewskiego 6 NIP 9591500229. "

Rodzaj zatrudnienia
Umowa o pracę na okres próbny

System wynagradzania
Czasowy ze stawką miesięczną

Zmianowosc
jedna zmiana

Wyksztalcenia
podstawowe

  • Praca Kielce
  • Specjalista ds. obsługi klienta Kielce
  • Obsługa hotelowa Kielce
  • Obsługa gastronomii Kielce
  • Magazynier Kielce
  • Specjalista ds. telekomunikacji Kielce
  • Specjalista ds. PR Kielce
  • Specjalista ds. Sprzedaży Kielce
  • Specjalista ds. Zakupów Kielce
  • Specjalista ds. marketingu Kielce
  • Specjalista ds. ofertowania Kielce
  • Kielce - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    120 645
    20 026