Quality Manager
  • Opole
Opole, Opole, Opolskie, Polska
Randstad Polska Sp. z o.o.
12. 6. 2024

Dla naszego klienta - lidera w przemyśle motoryzacyjnym poszukujemy osoby na stanowisko Quality Manager. Jeśli chcesz się rozwijać w dynamicznym środowisku pracy, aplikuj już dziś!

Oczekujemy

  • minimum 3 lata doświadczenia w zarządzaniu jakością na rynku motoryzacyjnym oraz wykształcenie wyższe
  • bardzo dobra znajomość języka angielskiego i polskiego oraz umiejętności komunikacyjne
  • gotowość do pracy na pełen etat
  • wysoka i potwierdzona wiedza na temat podstawowych narzędzi/metod jakościowych oraz umiejętność ich stosowania (APQP, SPC, PPAP, MSA, Plan Kontroli)
  • wysoka i potwierdzona wiedza na temat norm IATF 16949, ISO 9001 oraz VDA 6.3
  • znajomość narzędzi do rozwiązywania problemów (8D, QRQC)
  • doświadczenie w przeprowadzaniu wewnętrznych szkoleń z zakresu jakości
  • bardzo dobra znajomość MS Excel

Znajomość systemu SAP, PSCR, VDA 6.5 będzie dodatkowym atutem.

Agencja zatrudnienia – nr wpisu 47

ta oferta pracy przeznaczona jest dla osób powyżej 18 roku życia

Oferujemy

  • stabilne zatrudnienie w firmie o znaczącej pozycji na arenie międzynarodowej
  • dodatkowe benefity (samochód służbowy, pakiet medyczny, karta sportowa, Fundusz Socjalny, obiady, ubezpieczenie na życie)
  • możliwość udziału w tworzeniu i rozwijaniu nowego zakładu produkcyjnego
  • przyjazna atmosfera, szacunek i wsparcie
  • potencjał do rozwoju zawodowego i awansu w karierze

Zadania

  • kierowanie sprawami związanymi z jakością w stosunku do klientów i dostawców
  • praca zgodnie z głównymi strategiami grupy oraz polityką jakości, a także normami IATF 16949, ISO 14001, ISO 45001
  • rozwój operacyjnej wydajności jakościowej i aktywne wsparcie w dziedzinie jakości
  • nadzór, rozwój, wdrażanie i utrzymanie systemów i standardów jakościowych
  • planowanie i przeprowadzanie audytów wewnętrznych
  • współpraca z innymi działami w celu rozwijania kompetencji i zarządzanie całym zespołem jakości
  • reprezentowanie firmy podczas audytów i udzielanie audytorom interpretacji i wyjaśnień
  • aktywne uczestnictwo w procesie rozwoju produktu w celu zapewnienia jakości od samego początku

  • Praca Opole
  • Manager Opole
  • Manager Opole Lubelskie
  • Account manager Opole
  • Project Manager Opole
  • Product manager Opole
  • HR Manager Opole
  • Content Manager Opole
  • Key Account Manager Opole
  • Business Development Manager Opole
  • Opole - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    95 687
    16 851