Przedstawiciel Medyczny (ortodoncja)
  • Łódź
Łódź, Łódź, Łódzkie, Polska
Randstad Polska Sp. z o.o.
5. 4. 2024

Chcesz rozwijać swoje umiejętności w firmie o stabilnej pozycji na rynku? Czujesz, że komunikatywność i zorientowanie na cel to Twoje mocne strony? Jeśli tak, to ta oferta czeka właśnie na Twoją aplikację!

Dołącz do zespołu naszego klienta, producenta i dystrybutora wyrobów medycznych i zdobywaj nowe doświadczenie na stanowisku Przedstawiciela Medycznego (produkty ortodontyczne)

Oczekujemy

  • doświadczenia na analogicznym stanowisku
  • wysokiej komunikatywności
  • prawa jazdy kat. B
  • umiejętności organizowania własnego czasu pracy
  • umiejętności negocjacyjnych oraz łatwości w prowadzeniu prezentacji produktowych
  • determinacji w dążeniu do realizacji wyznaczonych celów

Agencja zatrudnienia – nr wpisu 47

ta oferta pracy przeznaczona jest dla osób powyżej 18 roku życia

Oferujemy

  • stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę
  • niezbędne narzędzia pracy (samochód, laptop, telefon)
  • pakiet benefitów
  • szkolenia

Zadania

  • rozwój biznesu na podległym terenie, dzięki pozyskiwaniu nowych klientów i opiekę nad aktualnymi
  • stała współpraca z podmiotami zajmującymi się sprzedażą detaliczną sprzętu medycznego
  • realizacja celów sprzedażowych i ich rozwój poprzez regularne wizyty u klientów
  • monitorowanie rynku na powierzonym terenie

  • Praca Łódź
  • Analityk medyczny Łódź
  • Przedstawiciel handlowy Łódź
  • Łódź - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    113 581
    19 190