Statystyk medyczny - aplikacja mMedica
  • Łódź
Łódź, Łódź, łódzkie, Polska
Grupa mediaM Sp z o.o. Sp. k.
16. 3. 2024
Informacje o stanowisku

Opis stanowiska pracy

Firma informatyczna świadcząca swoje usługi w placówkach medycznych od 2007 roku zatrudni statystyka medycznego, pracującego z aplikacją mMedica.

Osoba zatrudniona na tym stanowisku, odpowiedzialna będzie za

  • obsługę aplikacji mMedica,
  • diagnozowanie i usuwanie bieżących problemów podczas pracy z aplikacją,
  • ewidencję świadczeń medycznych sprawozdawanych do NFZ
  • wprowadzanie zmian w Portalu Świadczeniodawcy
  • telefoniczny i mailowy kontakt z klientem

Wymagania

Wymagania:

  • znajomość aplikacji mMedica
  • min. roczne doświadczenie na podobnym stanowisku
  • zaangażowanie w pracy
  • umiejętność pracy przy zachowaniu dużej dokładności
  • umiejętność analitycznego myślenia

  • Praca Łódź
  • Analityk medyczny Łódź
  • Specjalista ds. analizy i statystyki Łódź
  • Łódź - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    113 581
    19 190