Młodszy Przedstawiciel Handlowy
  • Łódź, łódzkie
Łódź
29. 3. 2024

Dla naszego klienta z obszaru wynajmu mebli użytkowych i sanitarnych poszukujemy nowej osoby do zespołu handlowego na stanowisko:

Praca mobilna woj. mazowieckie, łódzkie i lubelskie
(80% w terenie, 20% w biurze w Sokołowie)

Opis stanowiska:
• Doradztwo i rozwój relacji biznesowych
• Aktywne poszukiwanie nowych klientów z obszaru budownictwa, eventów, etc.
• Opracowanie ofert handlowych i prowadzenie negocjacji z klientami
• Diagnozowanie potrzeb rynku i monitorowanie działań konkurencji
Oferujemy:
• Umowę o pracę lub kontrakt B2B
• Wynagrodzenie podstawowe 5000 - 8000 zł brutto + wysokie prowizje
• Auto służbowe również do celów prywatnych
• Pakiet opieki medycznej
• Elastyczne godziny pracy
• Dofinansowanie do szkoleń stanowiskowych
• Kartę multisport
• Wyjścia integracyjne
• Ubezpieczenie na życie
Wymagania:
• Doświadczenie w obszarze handlu i sprzedaży
• Wysoko rozwinięte zdolności interpersonalne
• Nastawienie biznesowe i pro-klienckie
• Dyspozycyjność do pracy w terenie
• Czynne prawo jazdy kat. B

Jeśli oferta jest dla Ciebie interesująca, nie zwlekaj prześlij swoją aplikację!

  • Praca Łódź
  • Przedstawiciel handlowy Łódź
  • Dyrektor handlowy Łódź
  • Łódź - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    116 161
    18 749