Przedstawiciel handlowy w branży TSL
  • Warsaw
Warszawa, Warsaw, Masovian Voivodeship, Polska
LINKTIS SP Z O O
9. 5. 2024

Miejsce pracy: Warszawa

Twój zakres obowiązków

  • Pozyskiwanie i rozwój klientów w produkcie całopojazdowym międzynarodowym (FTL).
  • Przygotowywanie i prezentowanie ofert handlowych w trakcie rozmów telefonicznych, na spotkaniach zdalnych i na spotkaniach bezpośrednich.
  • Tworzenie dokumentacji przetargowej, negocjowanie warunków współpracy.
  • Realizacja wyznaczonych celów finansowych.
  • Analiza rynku oraz bieżące monitorowanie sektora sprzedaży usług z branży TSL, szukanie nowych możliwości pozyskania biznesu.
  • Samodzielne prowadzenie procesu sprzedażowego od momentu identyfikacji klienta do realizacji usługi.
  • Inicjowanie działań podnoszących efektywność sprzedaży, nadzór nad realizacją kontraktu i współpraca z działem spedycji.

Nasze wymagania

  • Minimum 3-letnie doświadczenie w zakresie sprzedaży lub rozwoju produktów i usług w branży TSL. W szczególności sprzedaż usług w produkcie FTL międzynarodowym.
  • Bardzo dobrej komunikacji w języku angielskim minimum C1. Znajomość innych języków będzie dodatkowym atutem.
  • Znajomość międzynarodowego oraz krajowego rynku klientów.
  • Konsekwencja w działaniu i skuteczność w identyfikacji, docieraniu do klientów oraz budowaniu trwałych relacji biznesowych.
  • Samodzielność w prowadzeniu procesu sprzedażowego i koncentracja na realizacji celów budżetowych.

To oferujemy

  • Realny rozwój Twojej kariery w logistyce i transporcie.
  • Dbamy o niekorporacyjną atmosferę w pracy, wszyscy się znamy. Cenimy relacje oparte na otwartości i szczerości.
  • Elastyczność w działaniu.
  • Zespół, największa wartość naszej firmy. Środowisko ludzi udzielających wsparcia i bawiących się razem, jak nikt inny.
  • Zadbamy o Twoje wdrożenie, dzięki czemu poznasz nas lepiej, a samo rozpoczęcie nowych obowiązków będzie o wiele łatwiejsze i przyjemniejsze!
  • Stabilne zatrudnienie i atrakcyjne wynagrodzenie w oparciu o podstawę i prowizję, gwarantowaną w zależności od wypracowanego budżetu – wypłacaną co miesiąc.
  • Płaską strukturę organizacyjną dającą szybkość w podejmowaniu decyzji biznesowych.
  • Niezbędne narzędzia pracy (telefon, laptop).
  • Prywatne ubezpieczenie medyczne oraz pakiet sportowy w Medicover.
  • Drużyny sportowe.
  • Imprezy integracyjne.

Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych
  • prywatna opieka medyczna
  • dofinansowanie szkoleń i kursów
  • spotkania integracyjne
  • firmowa drużyna sportowa
  • brak dress code’u
  • kawa / herbata
  • paczki świąteczne
  • świętowanie urodzin
  • program rekomendacji pracowników
  • inicjatywy dobroczynne
  • dofinansowanie do biegów

Chcesz poznać nas lepiej?

Odwiedź nasze strony w mediach społecznościowych.

Jesteśmy na LinkedInie, Facebooku oraz Instagramie!

Zapraszamy również do zakładki Kariera na stronie www.linktis.com

Linktis to przede wszystkim ludzie, dlatego dbamy o relacje, niekorporacyjną atmosferę, elastyczność i otwartość!

Jesteśmy grupą pasjonatów transportu. Działamy na rynku od 2017 i nieustannie się rozwijamy. Swoim klientom oferujemy kompleksową obsługę z zakresu TSL. Nie ogranicza nas zasięg terytorialny, ani środek transportu - pracujemy globalnie z zakresu transportu drogowego, lotniczego, morskiego i kolejowego.

Dołącz do naszej dynamicznie rozwijającej się organizacji! Otwieramy drzwi do pracy w: Warszawie, Poznaniu, Gdyni, Wrocławiu.

Jeśli marzysz o karierze, w której Twoje pomysły będą mieć realny wpływ, to znalazłeś właściwe miejsce. Szukamy osób pełnych pasji i zaangażowania, gotowych do odkrywania nowych możliwości.

Zapraszamy do aplikacji!

Zespół HR LINKTIS :)

#LinkThisWithUs

Wszystkie informacje o przetwarzaniu danych osobowych w tej rekrutacji znajdziesz w formularzu aplikacyjnym, po kliknięciu w przycisk "Aplikuj Teraz".

  • Praca Warszawa
  • Przedstawiciel handlowy Warszawa
  • Doradca podatkowy w Polsce Warszawa
  • Pośrednik w obrocie nieruchomościami Warszawa
  • Pracownicy uczelni w Polsce Warszawa
  • Dyrektor handlowy Warszawa
  • Warszawa - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    111 631
    18 246