Przedstawiciel handlowy ds. HoReCa
  • Ząbki
Ząbki, Ząbki, Mazowieckie, Polska
Randstad Polska Sp. z o.o.
24. 4. 2024

Jeśli posiadasz doświadczenie w aktywnej sprzedaży lub obsłudze klienta, a rozmowy sprzedażowe nie sprawiają Ci problemu, szukamy właśnie Ciebie!

Dla jednego z Naszych klientów poszukujemy osoby na stanowisko przedstawiciela handlowego, branża spożywcza.

Aplikuj, a my oddzwonimy i przedstawiamy Ci szczegóły.

Oczekujemy

  • Wykształcenia wyższego,
  • 2- letniego doświadczenie na podobnym stanowisku, mile widziane z branży fmcg,
  • Mile widziane doświadczenie w relacjach biznesowych HoReCa,
  • Zorientowania na cele sprzedażowe,
  • Łatwości w nawiązywaniu kontaktów z ludźmi,
  • Doskonałej organizacji czasu pracy,
  • Umiejętności podejmowania szybkich decyzji,
  • Kreatywności w zarządzaniu swoją siecią sprzedaży,
  • Dobrej prezencji i wysokiej komunikatywności,
  • Prawo jazdy kat. B.

Agencja zatrudnienia – nr wpisu 47

ta oferta pracy przeznaczona jest dla osób powyżej 18 roku życia

Oferujemy

  • Pracę w biurze i w terenie,
  • Pracę od pn. do pt. od 08:00 do 16:30,
  • Umowę o pracę,
  • Atrakcyjne wynagrodzenie,
  • Stabilne zatrudnienie w polskim przedsiębiorstwie o ugruntowanej pozycji na rynku, branża spożywcza,
  • Możliwość nauki od doświadczonego kierownika,
  • Narzędzia niezbędne do wykonywania pracy np. samochód służbowy,
  • Darmowy parking pod firmą,
  • Benefity: dofinansowanie do karty sportowej, prywatna opieka medyczna.

Zadania

  • Prowadzenie i obsługa sprzedaży klientów HoReCa oraz stacji paliw,
  • Negocjowanie warunków handlowych, realizacja kontraktów w ramach podpisanych umów,
  • Planowanie i kontrola wydatków promocyjno-marketingowych oraz innych kosztów związanych z rozwojem sprzedaży na powierzonym terenie,
  • Realizacja planu rocznego sprzedaży produktów,
  • Optymalizacja asortymentu u przydzielonych klientów celem osiągnięcia maksymalnej rotacji, przychodów i poziomów realizowanych marż,
  • Współdziałanie z zespołem marketingu i finansów w zakresie opracowania planów promocji, trade marketingu oraz wdrażania programów lojalnościowych,
  • Współpraca z zespołami sprzedażowymi w zakresie wspólnej polityki cenowej sprzedawanych produktów,
  • Inicjowanie zmian w asortymencie produktów, ich jakości oraz polityce cenowej,
  • Przygotowanie kwartalnych raportów z realizacji planu sprzedaży.

  • Praca Ząbki
  • Przedstawiciel handlowy Ząbki
  • Ząbki - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    120 448
    20 659