Przedstawiciel Handlowy ds. Detalu
  • Wodzisław Śląski
Wodzisław Śląski, Wodzisław Śląski, Silesian Voivodeship, Polska
Distribev Sp. z o.o.
11. 5. 2024

Miejsce pracy: Wodzisław Śląski

Twój zakres obowiązków

  • Aktywna sprzedaż produktów na podległym terenie
  • Profesjonalne doradztwo i rozwój sprzedaży produktów - praca w oparciu o cele sprzedażowe
  • Rozszerzanie współpracy oraz pozyskiwanie nowych punktów sprzedaży detalicznej
  • Budowanie i kształtowanie relacji biznesowych z Klientami

Nasze wymagania

  • Doświadczenie związane ze sprzedażą produktów w branży FMCG dla kategorii produktów Napoje i Alkohole
  • Wiedza z zakresu produktów oraz rynku alkoholi w Polsce
  • Umiejętność budowania i poszerzania relacji biznesowych
  • Nastawienie na realizowanie wyznaczanych celów
  • Odpowiedzialność i konsekwencja w działaniu

To oferujemy

  • Zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę
  • Atrakcyjny system wynagradzania oraz konkursy motywacyjne
  • Konkurencyjny system premiowy
  • Elastyczny czas pracy, który dostosujesz do swoich potrzeb
  • Możliwość korzystania z opieki medycznej oraz benefitu sportowego
  • Rozbudowany program wdrożeniowy, abyś w krótkim czasie osiągał zaplanowane cele
  • Profesjonalny system szkoleń produktowych, bo zależy nam na Twoim rozwoju
  • Zdobywanie doświadczeń w dużej firmie z rozpoznawalnymi markami w portfolio

Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych
  • prywatna opieka medyczna
  • ubezpieczenie na życie
  • służbowy samochód do użytku prywatnego
  • dofinansowanie wypoczynku

Działalność Distribev sp. z.o.o. koncentruje się na sprzedaży i dystrybucji alkoholi oraz napojów bezalkoholowych w kanale tradycyjnym, gastronomicznym i sieciach. W naszym portfolio znajdują się marki m.in. takich producentów jak: Grupy Żywiec, Kompanii Piwowarskiej, Carlsberg, CEDC, Stock, Pernod Ricard Wyborowa, Brown-Forman, Diageo, Bacardi Martini.

  • Praca Wodzisław Śląski
  • Przedstawiciel handlowy Wodzisław Śląski
  • Wodzisław Śląski - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    118 696
    19 353