Specjalista ds. Marketingu i Sprzedaży
  • Wodzisław Śląski, wodzisławski, śląskie
Wodzisław Śląski
8. 5. 2024
Informacje o stanowisku

Twój zakres obowiązków
    • Opracowywanie strategii marketingowej firmy,
    • Wdrażanie i nadzorowanie realizacji planów marketingowych,
    • Planowanie i realizacja kampanii reklamowych w mediach,
    • Opracowywanie materiałów promocyjnych,
    • Kształtowanie wizerunku firmy w mediach i na forum opinii publicznej,
    • Mierzenie skuteczności działań oraz analizowanie rynku i konkurencji w ramach badań marketingowych,
Nasze wymagania
    • Doświadczenie na stanowisku związanym z marketingiem,
    • Znajomość  narzędzi i rozwiązań marketingowych,
Co oferujemy
    • Umowa o pracę na pełen etat,
    • Pakiet opieki medycznej,
    • Rozwój poprzez udział w szkoleniach i konferencjach związanych z wykonywaną pracą,
    • Profesjonalne środowisko pracy, przestronne i nowoczesne biuro,
    • Możliwości rozwoju i awansu zawodowego

  • Praca Wodzisław Śląski
  • Wodzisław Śląski - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    110 655
    18 293