Przedstawiciel handlowy - branża HoReCa
  • Katowice
Katowice, Katowice, Silesian Voivodeship, Polska
KOMPANIA MIĘSNA S.C. B.Krawczyk, D.Krawczyk, J.Krawczyk
21. 4. 2024

Miejsce pracy: Katowice

Twój zakres obowiązków

  • aktywne pozyskiwanie nowych klientów
  • budowanie dobrego wizerunku firmy
  • utrzymywanie korzystnych, długofalowych relacji z klientami
  • analiza i raportowanie wyników sprzedaży

Nasze wymagania

  • prawo jazdy kat. B
  • umiejętność komunikacji z potencjalnymi klientami
  • dobrej organizacji i dokładności w pracy
  • umiejętności obsługi komputera i podstawowych programów
  • doświadczenia na stanowisku przedstawiciela handlowego w branży HoReCa lub doświadczenie w pracy w gastronomii (mile widziani szefowie kuchni)
  • znajomość lokalnego rynku gastronomicznego

To oferujemy

  • samochód osobowy służbowy
  • laptop oraz telefon
  • wynagrodzenie do ustalenia indywidualnie
  • pracę w miłej, rodzinnej atmosferze
  • możliwość rozwoju

Benefity

  • ubezpieczenie na życie
  • elastyczny czas pracy
  • zniżki na firmowe produkty i usługi
  • służbowy telefon do użytku prywatnego
  • służbowy samochód do użytku prywatnego
  • brak dress code’u
  • kawa / herbata

O nas

Rodzinna firma zajmująca się dystrybucją mięsa, drobiu, wędlin oraz mrożonych ryb i owoców morza poszukuje przedstawiciela handlowego ds. gastronomii.

Oferujemy pracę w młodym i zgranym zespole, w dynamicznie rozwijającej się firmie o ugruntowanej pozycji na rynku.

Klikając w przycisk „Aplikuj” lub w inny sposób wysyłając zgłoszenie rekrutacyjne, zgadzasz się na przetwarzanie Twoich danych osobowych przez KOMPANIA MIĘSNA S.C. B.Krawczyk, D.Krawczyk, J.Krawczyk z siedzibą w: Aleksandrowice 164, 32-084 Morawica (Pracodawca), jako administratora danych osobowych w celu przeprowadzenia rekrutacji na stanowisko wskazane w ogłoszeniu.
Twoje dane osobowe będą przetwarzane w oparciu o następujące podstawy prawne: (a) aby podjąć działania na Twoje żądanie przed zawarciem umowy (np. informacje o oczekiwanym wynagrodzeniu i dostępności do rozpoczęcia pracy); (b) w oparciu o nasz prawnie uzasadniony interes (np. imię, nazwisko, data urodzenia, dane kontaktowe, wykształcenie, kwalifikacje zawodowe, przebieg dotychczasowego zatrudnienia); c) w oparciu o Twoją zgodę, która wyrażona jest poprzez przeslanie dokumentów aplikacyjnych zawierających takie informacje jak np. wizerunek czy zainteresowania.
Podanie wszystkich danych osobowych, o których mowa powyżej jest dobrowolne, natomiast dane wymienione w lit. a) i b) są niezbędne do wzięcia udziału w rekrutacji. Niepodanie danych skutkuje brakiem możliwości rozpatrzenia kandydatury. Podanie pozostałych danych jest dobrowolne, ale może pomóc w sprawnym przeprowadzeniu procesu rekrutacji.
Masz prawo żądać dostępu do Twoich danych (w tym uzyskania ich kopii), sprostowania danych, ich usunięcia, ograniczenia przetwarzania, przeniesienia, jak również wniesienia sprzeciwu wobec ich przetwarzania. Masz także prawo wniesienia skargi do Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych.
Twoje dane osobowe mogą zostać przekazane dostawcom usługi publikacji ogłoszeń o pracę, dostawcom systemów do zarządzania rekrutacjami, dostawcom usług IT (hosting), dostawcom systemów informatycznych.
Podane przez Ciebie dane osobowe nie będą wykorzystywane w celu profilowania albo podejmowania decyzji w sposób zautomatyzowany.
Twoje dane osobowe będą przetwarzane przez okres 1 roku, chyba, że wyraziłeś odrębną zgodę na wykorzystanie Twoich danych osobowych w przyszłych rekrutacjach.
W celu realizacji praw lub w przypadku jakichkolwiek pytań związanych z przetwarzaniem Twoich danych osobowych skontaktuj się z nami pod adresem: rekrutacja@kompaniamiesna.pl.

  • Praca Katowice
  • Przedstawiciel handlowy Katowice
  • Dyrektor handlowy Katowice
  • Katowice - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    120 536
    20 228