Dyrektor Handlowy (branża rolnicza)
  • Katowice
Katowice, Katowice, śląskie, Polska
ATERIMA HR
6. 4. 2024
Informacje o stanowisku

Opis stanowiska pracy

Do twoich obowiązków należeć będzie:

  • zarządzanie oraz rozwijanie strategii handlowej firmy
  • aktywne pozyskiwanie nowych klientów oraz rozwijanie relacji z obecnymi
  • ustalanie oraz negocjowanie warunków współpracy z partnerami
  • przygotowywanie ofert handlowych
  • badanie rynku, analiza trendów oraz działań konkurencji
  • udział w targach, konferencjach oraz wydarzeniach branżowych

  • posiadasz min. 3-letnie doświadczenie w sprzedaży na analogicznym stanowisku
  • znasz specyfikę branży rolniczej/spożywczej - warunek konieczny
  • posiadasz doświadczenie w prowadzeniu rozmów i negocjacji handlowych
  • znasz język angielski w stopniu umożliwiającym swobodną rozmowę (min. B2)

Wybranym kandydatom zaoferujemy:
  • zatrudnienie w oparciu o Umowę o Pracę lub Kontrakt B2B
  • wynagrodzenie składające się z podstawy oraz premii uzależnionej od wyników
  • niezbędne narzędzia pracy - telefon, laptop, samochód służbowy
  • pracę stacjonarną w siedzibie firmy
  • możliwość zbudowania podległego zespołu handlowego

  • Praca Katowice
  • Dyrektor handlowy Katowice
  • Dyrektor Katowice
  • Doradca rolniczy Katowice
  • Dyrektor finansowy Katowice
  • Dyrektor szkoły Katowice
  • Dyrektor artystyczny Katowice
  • Dyrektor kreatywny Katowice
  • Przedstawiciel handlowy Katowice
  • Katowice - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    113 169
    19 179