Przedstawiciel Handlowy - Branża Ubezpieczeniowa
  • Katowice
Katowice, Katowice, Śląskie, Polska
Smart Solutions HR
10. 4. 2024

Jeżeli posiadasz doświadczenie w branży ubezpieczeniowej, finansowej lub pokrewnej – zgłoś się! Oferujemy możliwość rozwoju zawodowego w Multiagencji Ubezpieczeniowej o ugruntowanej pozycji na rynku.
Poszukujemy Kandydatów z terenu kilku województw: woj. Pomorskie, woj. Zachodnio-Pomorskie, woj. Dolnośląskie, woj. Śląskie, woj. Łódzki, woj. Mazowieckie.
Zadania na stanowisku:
utrzymywanie relacji handlowych z powierzonym portfelem Klientów – placówki oświaty – realizowanie wizyt handlowych na wyznaczonym terenie, utrzymanie Klienta, sprzedaż nowych rozwiązań
identyfikacja potrzeb Klientów oraz dobór adekwatnych produktów
sprzedaż i promocja ubezpieczeń grupowych oraz produktów dodatkowych
realizacja planów sprzedażowych na powierzonym terenie
promocja marki oraz produktów z Portfolio Firmy
Wymagania:
doświadczenie zawodowe na stanowisku handlowym, sprzedażowym
znajomość branży ubezpieczeniowej, finansowej lub pokrewnej – warunek obligatoryjny
otwartość do pracy na terenie jednego z wybranych województw: woj. Pomorskie, woj. Zachodnio-Pomorskie, woj. Dolnośląskie, woj. Śląskie, woj. Łódzkie
otwartość, komunikatywność, umiejętność elastycznego reagowania na napotkane sytuacje
Pracodawca oferuje:
nawiązanie współpracy na podstawie Kontraktu B2B
wynagrodzenie składające się z podstawy oraz prowizji
niezbędne narzędzia pracy (laptop, telefon) oraz samochód służbowy
benefity pozapłacowe, m.in. karta medyczna, karta sportowa, nagrody jubileuszowe, konkursy za sprzedaż
pakiet szkoleń wdrażających, w tym 2-dniowe szkolenie stanowiskowe w Warszawie
Zainteresowany? Chętnie przedstawimy więcej szczegółów!
Zapraszamy do kontaktu!

  • Praca Katowice
  • Przedstawiciel handlowy Katowice
  • Dyrektor handlowy Katowice
  • Broker ubezpieczeniowy Katowice
  • Agent ubezpieczeniowy Katowice
  • Doradca ubezpieczeniowy Katowice
  • Pośrednik ubezpieczeniowy Katowice
  • Katowice - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    116 342
    18 692