Przedstawiciel handlowy
  • Warszawa
Warszawa, Warszawa, Mazowieckie, Polska
Randstad Polska Sp. z o.o.
21. 4. 2024

Branża techniczna nie jest Ci obca a sprzedaż towarzyszy Ci na każdym kroku? Lubisz pracować w terenie i zdecydowanie bardziej wolisz bezpośrednie kontakty z potencjalnymi klientami aniżeli pracę zza biurka? Aplikuj już teraz!

Oczekujemy

  • doświadczenia w sprzedaży B2B
  • zaangażowania i nastawienia na realizację celów sprzedażowych
  • umiejętności przyciągania i utrzymania klientów poprzez skuteczną prezentację
  • umiejętności negocjacyjnych
  • zorientowania na pracę zespołową
  • komunikatywnej znajomości języka angielskiego min.B1

Agencja zatrudnienia – nr wpisu 47

ta oferta pracy przeznaczona jest dla osób powyżej 18 roku życia

Oferujemy

  • atrakcyjne wynagrodzenie
  • samochód służbowy oraz wszelkie niezbędne narzędzia pracy
  • możliwość rozwijania swojego potencjału dzięki atrakcyjnemu systemowi premii sprzedażowych
  • inwestycję w Twój rozwój poprzez szkolenia i kompleksowy program wprowadzający

Zadania

  • aktywne pozyskiwanie nowych klientów na terenie województwa mazowieckiego
  • rozwijanie i podtrzymywanie relacji z obecnymi klientami
  • prowadzenie negocjacji i finalizację umów
  • współpraca z zespołem technicznym
  • obserwacja rynku i dostarczanie istotnych informacji
  • tworzenie raportów i przeprowadzanie analiz, dbając o pełną transparentność działań

  • Praca Warszawa
  • Przedstawiciel handlowy Warszawa
  • Dyrektor handlowy Warszawa
  • Warszawa - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    120 448
    20 659