Przedstawiciel Handlowy
  • Warszawa
Warszawa, Warszawa, mazowieckie, Polska
YOUR EXPERT sp. z o.o.
9. 5. 2024

Your Expert Sp. z o.o. nowoczesna, międzynarodowa firma pośrednictwa pracy w Europie, która istnieje na rynku od 2018 roku. Oferujemy kompleksową obsługę przedsiębiorstw w zakresie uzupełniania braków kadrowych na terenie całej Polski.

Głównym celem Your Expert jest połączenie człowieka z biznesem robiąc wszystko aby zdobyć zaufanie zarówno od człowieka, i też od przedsiębiorcy.

Jesteśmy elastycznym zespołem, gotowym dostosować się do indywidualnych potrzeb naszych klientów. Ale czego nam wciąż brakuje? Odpowiedź jest prosta: Ciebie i Twoich niezwykłych umiejętności!

Zapraszamy do dołączenia do naszego zespołu i wspólnego budowania sukcesu.

Zakres obowiązków

  • Poszukiwanie klientów biznesowych
  • Nawiązanie relacji z klientami
  • Odbywanie spotkań oraz przeprowadzanie audytów z zainteresowanymi klientami
  • Budowanie pozytywnego wizerunku firmy
  • Raportowanie działań sprzedażowych zgodnie z wymogami firmy
  • Przygotowywanie ofert handlowych i negocjowanie warunków sprzedaży.
  • Raportowanie wyników sprzedaży oraz regularne aktualizowanie bazy danych klientów.

Nasze wymagania

  • Roczne doświadczenie na podobnym stanowisku (idealnie na stanowisku przedstawiciela handlowego)
  • Umiejętność pracy w konkurencyjnym środowisku
  • Umiejętność budowania i podtrzymywania kontaktów biznesowych
  • Prawo jazdy kat. B
  • Nastawienie na realizację celów
  • Umiejętności negocjacyjne i sprzedażowe
  • Umiejętność budowania relacji z klientami i pozyskiwania nowych klientów
  • Znajomość technik sprzedaży oraz obsługi klienta
  • Znajomość języka polskiego - warunek konieczny
  • Znajomość języka rosyjskiego lub ukraińskiego
  • Znajomość MS Office

To oferujemy

  • Praca w zgranym młodym zespołem
  • Wszystkie niezbędne narzędzia pracy: telefon, samochód, laptop (do wyjazdów służbowych)
  • Zdobycia cennego doświadczenia
  • System premii
  • Rozwijanie potencjału
  • Atrakcyjne wynagrodzenie

  • Praca Warszawa
  • Przedstawiciel handlowy Warszawa
  • Dyrektor handlowy Warszawa
  • Warszawa - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    111 631
    18 246