Przedstawiciel handlowy
  • Warszawa
Warszawa, Warszawa, Mazowieckie, Polska
Randstad Polska Sp. z o.o.
21. 4. 2024

Dla naszego Klienta (firmy produkcyjnej z branży przemysłowej) poszukujemy doświadczonego specjalisty do działu sprzedaży. Jeśli lubisz sprzedaż, kontakty z klientami a branża techniczna nie jest Ci obca - aplikuj!

Oczekujemy

  • doświadczenia w sprzedaży do klienta biznesowego
  • wiedzy ogólnotechnicznej i chęci do nauki zagadnień związanych z robotami przemysłowymi
  • mile widziane doświadczenie we współpracy z klientami z branży produkcyjnej
  • samodzielności w działaniu i wysokich kompetencji sprzedażowych
  • chęci do odbywania podróży służbowych i licznych spotkań z klientami na terenie woj. mazowieckiego
  • prawa jazdy kat. B

Agencja zatrudnienia – nr wpisu 47

ta oferta pracy przeznaczona jest dla osób powyżej 18 roku życia

Oferujemy

  • stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę
  • benefit w postaci gwarantowanej 13 i 14 pensji
  • system premiowy uzależniony od wyników firmy
  • narzędzia do pracy (samochód służbowy - również do użytku prywatnego)
  • wysoką decyzyjność i samodzielność w planowaniu pracy

Zadania

  • docieranie do potencjalnych klientów z branży technicznej - przemysł 4.0, automatyzacja
  • poszerzanie portfolio kontaktów
  • prezentowanie rozwiązań pełnej automatyzacji
  • dbanie o dobre relacje z obecnymi klientami
  • planowanie i raportowanie działań
  • praca w systemie tygodniowym: 2 dni home office, 3 dni wizyty w terenie

  • Praca Warszawa
  • Przedstawiciel handlowy Warszawa
  • Dyrektor handlowy Warszawa
  • Warszawa - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    120 456
    20 532