Przedstawiciel Handlowy – Surowce Spożywcze
  • Warsaw
Warszawa, Warsaw, Masovian Voivodeship, Polska
OQEMA Sp. z o.o.
4. 2. 2024

Miejsce pracy: Warszawa

Twój zakres obowiązków

  • Prowadzenie procesów sprzedaży w zakresie branży spożywczej
  • Aktywne pozyskiwanie nowych odbiorców
  • Budowanie i utrzymywanie dobrych relacji z klientami poprzez regularne wizyty handlowe
  • Analiza potrzeb i możliwości rozwoju współpracy
  • Doradztwo produktowe i poszukiwanie nowych możliwości sprzedaży na rynku
  • Realizacja założeń budżetowych i strategii rozwoju firmy
  • Współpraca z pozostałymi działami firmy

Nasze wymagania

  • Wykształcenie wyższe – preferowany kierunek technologia żywności
  • Kilkuletnie doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku
  • Znajomość i doświadczenie w sprzedaży surowców spożywczych
  • Znajomość języka angielskiego w stopniu co najmniej dobrym
  • Umiejętność nawiązywania kontaktów i tworzenia długotrwałych relacji z klientami
  • Rozwinięte zdolności interpersonalne, organizacyjne i negocjacyjne
  • Samodzielność, zaangażowanie i determinacja w działaniu
  • Zdolności szybkiego uczenia się
  • Dobra organizacja pracy
  • Prawo jazdy kat. B

To oferujemy

  • Pracę w stabilnej i dynamicznie rozwijającej się firmie
  • Podnoszenie kwalifikacji poprzez szkolenia merytoryczne krajowe i zagraniczne
  • Motywujący system wynagrodzeń
  • Umowę o pracę oraz narzędzia pracy konieczne do wykonywania obowiązków: samochód służbowy, laptop, telefon.

Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych
  • prywatna opieka medyczna
  • ubezpieczenie na życie

OQEMA Sp. z o.o. jest przedstawicielem w Polsce niemieckiego koncernu OQEMA AG z Mönchengladbach. Firma Oqema działa na rynku krajowym od 1997 roku. Oqema Sp. z o.o. zajmuje się dystrybucją i konfekcjonowaniem chemikaliów bazowych i specjalistycznych do różnych branż przemysłowych, m. in. do przemysłu farbiarskiego i lakierniczego, poligraficznego, tworzyw sztucznych, spożywczego, kosmetycznego, farmaceutycznego, chemii gospodarczej itp.

Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji klikając w przycisk aplikowania.Wyrażam zgodę na przetwarzanie przez ogłoszeniodawcę moich danych osobowych, zawartych w mojej ofercie pracy, dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (t.j. Dz. U. z 2016 r., poz. 922). Jednocześnie wyrażam zgodę na przetwarzanie przez ogłoszeniodawcę moich danych osobowych na potrzeby przyszłych rekrutacji.

  • Praca Warszawa
  • Przedstawiciel handlowy Warszawa
  • Dyrektor handlowy Warszawa
  • Warszawa - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    110 655
    18 293