Projektant - Elektryk
  • Poznań
Poznań, Poznań, wielkopolskie, Polska
TASKOPROJEKT S.A.
4. 4. 2024

Obowiązki

  • Projektowanie systemów sterowania
  • Tworzenie dokumentacji wykonawczej
  • Zabezpieczenie realizacji projektów automatyki w zakresie hardware
  • Wsparcie realizacji w ramach systemu sterowania
  • Tworzenie wycen do zapytań ofertowych

Wymagania

  • Praktyczna znajomość programu EPLAN P8 minimum 1 rok
  • Umiejętność czytania i rysowania schematów automatyki przemysłowej wg wymaganych standardów
  • Bardzo dobrej organizacji pracy
  • Znajomości rynku w zakresie automatyki przemysłowej
  • Mile widziane doświadczenie w automatyce przemysłowej (stanowiska/ linie zrobotyzowane)
  • Rozwiniętych zdolności analitycznych i umiejętności rozwiązywania problemów technicznych
  • Samodzielności
  • Umiejętności pracy w zespole
  • Prawa jazdy kat. B
  • Dyspozycyjności

Oferujemy

  • Stabilne zatrudnienie na podstawie umowy o pracę
  • Ciekawą pracę w zgranym zespole
  • Możliwość rozwoju zawodowego
  • Kartę Multisport
  • Korzystne warunki ubezpieczenia grupowego
  • Szkolenia podnoszące kwalifikacje
  • Bony świąteczne

  • Praca Poznań
  • Projektant Poznań
  • Projektant gier komputerowych Poznań
  • Elektryk Poznań
  • Technik elektryk Poznań
  • Poznań - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    113 169
    19 179