Projektant Instalacji Sanitarnych
  • Poznań
Poznań, Poznań, wielkopolskie, Polska
Experum HR
28. 4. 2024

EXPERUM Human Resources jest firmą doradztwa personalnego, która od ponad 29 lat wspiera swoich Klientów w rekrutacji i realizacji projektów doradczych z zakresu zarządzania zasobami ludzkimi.Dla naszego Klienta, znanej firmy z branży budowlanej, poszukujemy osoby na stanowisko Projektant Instalacji Sanitarnych.

8993/PI

Obowiązki

  • tworzenie koncepcji technicznej,
  • sporządzanie projektów instalacji sanitarnych,
  • przygotowywanie i koordynacja dokumentacji projektowej,
  • nadzorowanie poprawności prowadzonych projektów,
  • weryfikowanie zgodności realizacji projektów z założeniami budżetowymi,
  • rozwiązywanie problemów technicznych,
  • wspieranie działu ofertowego,
  • analizowanie komponentów urządzeń i elementów HVAC.

Wymagania

  • wykształcenie wyższe techniczne, preferowany kierunek Inżynieria Środowiska,
  • min. 3 lata doświadczenia podobnym stanowisku,
  • posiadanie uprawnień do projektowania będzie dodatkowym atutem,
  • znajomość programów AutoCad, Fluitd Desk (Vent Pack), InstalSoft i MS Office – warunek konieczny,
  • znajomość programu Revit MEP – mile widziana,
  • wiedza z zakresu przepisów prawa budowalnego, standardów i wytycznych technicznych
  • z branży sanitarnej,
  • umiejętnej organizacji pracy, skrupulatności i odpowiedzialności,
  • sumienność i wytrwałość.

Oferujemy

  • zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę,
  • możliwość podnoszenia kwalifikacji,
  • ubezpieczenie na życie,
  • dofinansowanie do pakietów medycznych i sportowych,
  • dofinansowanie do nauki języków obcych.

  • Praca Poznań
  • Projektant Poznań
  • Technik urządzeń sanitarnych Poznań
  • Projektant gier komputerowych Poznań
  • Poznań - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    114 732
    19 293